Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Понеже ми предстои да си инсталирам Windows 8 бих искал да ви помоля да ми кажете най-добрата и успешна версия на Windows 8. Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен Window$ 8 и успешен са несъвместими понятия. Слагай си 7-ца и си свиркай, а ако имаш желание да опознаеш Linux - най-добре !

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой е най-добрият Windows

Безплатният!Ако все пак си решил да се торзмозиш е все едно кой ще избереш - http://windows.microsoft.com/en-us/windows/compare

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже ми предстои да си инсталирам Windows 8 бих искал да ви помоля да ми кажете най-добрата и успешна версия на Windows 8. Благодаря предварително!

Windows 8.1. При така зададен въпрос Pro и Enterprise не ти трябват.
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво значи успешна версия като разликите между тях са  няколко функции в повече  за различните такива ? Ако имаш до 4гб рам слагаш 32 битова версия иначе  направо се мяташ на 64 битовата. Разлики в бързодействието няма да откриете нито при 7 нито при 8  в различните версии .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво значи успешна версия като разликите между тях са  няколко функции в повече  за различните такива ? Ако имаш до 4гб рам слагаш 32 битова версия иначе  направо се мяташ на 64 битовата. Разлики в бързодействието няма да откриете нито при 7 нито при 8  в различните версии .

Ааа, не си прав, правят ги все по-грозни и трудни за работа :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.