Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

emosms

win8 цвят на прозорци

Препоръчан отговор

Здравейте,

Някой успял ли е да смени фоновия цвят на прозорците на уиндоус експлорер във уиндоус 8?

Смених цвета само на рамката на прозореца.Не ми трябва high contrast тема.

На уин7 си нагласям черен текст на сив фон.

---Засега успях да сменя фона в мс офис.

Цвета на рамката на самите програми в мс офис не съм издирил как се сменя но е ок, с изключение на outlook - там има мн. бяло, което ми бърка в мозъка.

---

Пипиах в регистри:

hk_current _user/control_panel/colors

Там има разни ключове като windows и други, но не става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Попаднах на този пост, свалих някаква персонализирана тема, където фона на експлорера е син.

http://www.eightforums.com/customization/14509-want-grey-color-windows-explorer-appliction-background.htmlЧовека пише, че е избрал high contrast тема и я е персонализирал с десен бутон на десктоп.В моя win8/control panel/personalization има само една икона/бутон за color - change the color of your window borders and taskbar.

Да не би да е заради версията на windows 8?

p.s.

Самия .cpl файл на темата, която свалих, пробвах да го отворя с ноутпад, ама не става :).Може ли да се отвори и да се едитва с нещо?

t.e. theme pack file, май не е .cpl

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заредих експортната тема от win7 - не става. 

Фона на уин експлорера си е бял.

Мн. яко са го пипнали, нищо не може да си нагласяш както искаш :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...