Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

MasterTroller2014

Въпрос за откриване на забравена парола

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да ми препоръчате програма която открива въведените пароли в избран сайт от мен или да показва всички въведени пароли от мобилният браузър. Примерно както има за Windows OS такива програми ,ако си забравиш паролата някаде просто отваряш програмката и ти я показва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потърси Multi Password Recovery.

Също и http://www.nirsoft.net/utils/internet_explorer_password.html

Благодаря, но ми трябва за андроид такава програма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, сори, не разбрах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да ми препоръчате програма която открива въведените пароли в избран сайт от мен или да показва всички въведени пароли от мобилният браузър. Примерно както има за Windows OS такива програми ,ако си забравиш паролата някаде просто отваряш програмката и ти я показва.

Няма да намериш такава. Най-вероятно си направил reset до фабрични настройки. Google акаунта ти пази телеф. номера (ако си синхронизирал), но не и паролите. Най-добре използвай компютър (за да ти е по-лесно) и влез във всеки сайт на който нямаш парола. Всички сайтове този случай те питат за твой e-mail да ти посочат паролата, ако ТИ си се регистрирал-получаваш. Ако тел. не е твой..........За това съвет-записвай ги на файл и ги качвай някъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...