Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Garen

Избор на нов микрофон за стрийминг

Препоръчан отговор

Добър вечер ! Утре ще си купя нов микрофон за streaming но незнам от кой сайт или от кой магазин защото не съм запознат с тази сфера бюджетът ми е 20 лева ни иска да е само микрофон без слушалки или камера гласа ми да се чува добре благодаря за отделеното време :) Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Добър вечер !Утре ще си купя нов микрофон за streaming но незнам от кой сайт или от кой магазин защото не съм запознат с тази сфера бюджетът ми е 20 лева ни иска да е само микрофон без слушалки или камера гласа ми да се чува добреблагодаря за отделеното време :)Поздрави!

Много ти е бюджета бре! Парите не стигат  за 1 килограм луканка ,а ти искаш добър микрофон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ти е бюджета бре! Парите не стигат  за 1 килограм луканка ,а ти искаш добър микрофон.

Ми то за стрийминг ще стане какъвто и да е :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ми то за стрийминг ще стане какъвто и да е :)

Става бе капитане, но само кабелът с куплунга му струва 20 лева. Че и трябва да се чува добре. Май има и по 5 лева по магазините.Доколкото как ще се чува, само китайците знаят!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...