Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Ronito10

Ъпдейт от къде да започна?

Препоръчан отговор

Здравейте във момента съм със процесор AMD ATHLON II X2 250 на честото 3.00GHZ кутията ми е тази - http://prikachi.com/images/888/7163888l.jpg , със 4GB RAM 1333 KINGSTON съм и със дъно : ASRock M3A770DЕ , видео карта NVIDIA GTS 450 1GB ,захраването е някакво измислено на него пише 500W made in china ....Откъде предлагате да започна ъпгрейда? Във момента имам 200лв да купя това захранване - http://nikem-bg.net/computer-components/PSU-FORTRON-RIDER-550-BRONZE и да събера още 20лв ( защото ми предлагат phenom X4 процесор втора ръка за 120лв ) много се чудя какво да правя, защото във момента не мога да отделя повече пари а ако мога ще е към август месец а за сега искам поне някой от по новите игрички да си ги докарва на medium.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо сменяш захранването и чак тогава мислиш за видеокарти и процесори. Посоченото е добър избор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързото мнение, колега.А кутията ако искам да си я ползвам за вбъдеще ще може ли ? Достатъчно ли е голяма или и за нова кутия ще трябва да мисля след време?Ако искам да си взема някакъв SSD диск 32GB колкото да сложа там Windows-a само или може и 64GB какъв би предпочел ти някакъв евтин вариянт?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...