Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

NikoiN7

Ако може да препоръчате видео карта около 300 лева

Препоръчан отговор

Търся си видеокарта за около 300 лева. Конфигурацията ми е в описанието и съм поръчал ново захранване Forton Aurum400 Gold.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GTX750Ti / HD7850 / GTX660 / R9 270

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може да не е от емаг :) Лошо ме опариха. Ако не си бях взел от там компютъра нямаше да ми се налага да сменям почти всички части и да дам сума ти пари за него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

POWER C AXR9 270 2GBD5-TDHE/OC 305.54 лв. с ДДС. На 6600К според мен се слага най-много 7850, но тази е с 8 кинта по-скъпа, та затова я предлагам. А 270 е по-добра от 7850.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може да не е от емаг :) Лошо ме опариха. Ако не си бях взел от там компютъра нямаше да ми се налага да сменям почти всички части и да дам сума ти пари за него.

И аз си изпатих от тях един хард два пъти със същите лоши сектори :D 7 лева над бюджета но е добра http://nikem-bg.net/computer-components/PALIT-GTX660-2GB-D5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранването, което си поръчах не е налично. Ако може И да ми препоръчате добро захранване за 100 лева. GTX 660 смятам да взема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранването, което си поръчах не е налично. Ако може И да ми препоръчате добро захранване за 100 лева. GTX 660 смятам да взема.

Недей взима GTX660 пък и това е палитка, ще ти грее и ще ти шуми няма смисъл.

Ето го моето предложение

BB код:
SAPPHIRE DUAL-X R7 265 2GB GDDR5 по-добра е от GTX660 и HD7850 и е съвсем малко по-зле от r9 270 

Обща стойност - 379.01 лв. с ДДС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Cooler Master B600 добре ли е?

НЕ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

CoolerMaster GX450, FD 500W INTEGRA R2, FSP Raider 550W - което и да вземеш ще си доволен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

НЕ!

Ако може малко обяснение? Един приятел ми го предложи за 60 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може малко обяснение? Един приятел ми го предложи за 60 лева.

принципно по характеристики не е лошо....само дето е с 2 +12V линий....което не знам дали е добре или зле, но за предпочитане е да е 1 линия ако захранването е от Entry Level както в случая :) може качеството на изработка да не е добро за това да не ти го препоръчват...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

принципно по характеристики не е лошо....само дето е с 2 +12V линий....което не знам дали е добре или зле, но за предпочитане е да е 1 линия ако захранването е от Entry Level както в случая :) може качеството на изработка да не е добро за това да не ти го препоръчват...

Обаче аз вече го взех :) И съм доволен. Вентилатора е много тих и определено се подобри производителността. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...