Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, колеги!Има ли някой от Вас, който добира биткоин, лайткоин и тем подобни крипто валути? Интересува ме метода... Програми, порфейли и тем подобни, защото изчетох сумати неща и пак неможах да направя нищо. За хардуер неискам да говорим! Просто искам да ми се обясни начина на добиване на тези валути.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги!Има ли някой от Вас, който добира биткоин, лайткоин и тем подобни крипто валути? Интересува ме метода... Програми, порфейли и тем подобни, защото изчетох сумати неща и пак неможах да направя нищо. За хардуер неискам да говорим! Просто искам да ми се обясни начина на добиване на тези валути.

Грешна ти е насоката. Първо проучи дали имаш подходящ хардуер и после проверявай с какви програми. В общия случай трябва да имаш или поне 1 видеокарта на АМД (да не казвам 4-5), или външно ASIC у-во. Ако нямаш нито едно от двете или видеокартата ти е прекалено слаба, в общия случай няма смисъл да търсиш какъвто и да е софтуер, защото по всяка вероятност няма да можеш да си избиеш парите за тока.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Грешна ти е насоката. Първо проучи дали имаш подходящ хардуер и после проверявай с какви програми. В общия случай трябва да имаш или поне 1 видеокарта на АМД (да не казвам 4-5), или външно ASIC у-во. Ако нямаш нито едно от двете или видеокартата ти е прекалено слаба, в общия случай няма смисъл да търсиш какъвто и да е софтуер, защото по всяка вероятност няма да можеш да си избиеш парите за тока.

Както казах искам само метода. Всичко свързано с добива го имам. Карта на АМД и т.н..... Просто ме интересуваше метода и софтуерите. Да уточня, че ще е пробно 1 месец, ако не е рентабилно, ще се откажа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Свали си само портфейла на биткойн.2. С видеокарта към момента не е исгоден добива на валути от типа SHA-256, а само на т.нар. Scrypt валути.3. Провери колко MHash/s може да добива твоята карта тук4. Провери коя валута ще ти е най-изгодна тук5. Спри се на някоя по-известна валута с горе-долу постоянен обмен.6. Намери си pool за съответната валута, към който да се присъединиш.7. Провери на каква борса можеш да търгуваш съответната валута в биткойни8. Избери си борса, на която да си търгуваш биткойните.9. Свали си програмата GUIminer-scrypt10. Конфигурирай я спрямо съответната валути и съответния poolи си джиткай нататък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3/18/2014 в 21:13, ScD написа:

1. Свали си само портфейла на биткойн.2. С видеокарта към момента не е исгоден добива на валути от типа SHA-256, а само на т.нар. Scrypt валути.3. Провери колко MHash/s може да добива твоята карта тук4. Провери коя валута ще ти е най-изгодна тук5. Спри се на някоя по-известна валута с горе-долу постоянен обмен.6. Намери си pool за съответната валута, към който да се присъединиш.7. Провери на каква борса можеш да търгуваш съответната валута в биткойни8. Избери си борса, на която да си търгуваш биткойните.9. Свали си програмата GUIminer-scrypt10. Конфигурирай я спрямо съответната валути и съответния poolи си джиткай нататък.

Ти явно си доста запознат с тези неща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...