Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

tamarind777

проблем с прокси

Препоръчан отговор

Здравейте,

потребител съм на няколко сайта,вкоито е забранено изпозването на прокси. миналия петак забелязах,пишейки във форума на 1 от тях, 4е профила ми излиза с флаг на друга държава. ползвам статичен интернет и до този момент не е имало такъв проблем. направих тест с няколко програми, всички показаха че няма прокси. няколко минути след това рестартирах рутера, без да излизам от саита.под същите постове се появи нормалния флаг. днес сутринта отново се появи същия флаг на другата държава, отново след рестартиране се промени на нормалния флаг. пробвах и в другите саитове. в 3 от излиза постоянно нормалния флаг,в 1- другия,и това с един и същ IP. интернет и лан настрйките са ок.

надявам се да съм обяснил добре като за човек,който си няма много понятие от тези неща. моля дайте съвет,откаде е този проблем и как да го фиксирам.

да уточня,когато засякох проблема веднага след като се появи , а компютъра вече работеше от няколко часа. привлизането IP то си е нормално. това след справка в login history.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато имате съмнения влезте в този сайт и ще знаете със сигурност дали връзката ви минава през прокси или не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато сайтът ви покаже че сте в друга държава, проверете своето IP чрез "http://whatismyipaddress.com/"- и тогава ще разберете дали вашият трафик минава през другата държава, или е проблемът е в сайта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...