Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Stoicho Kiurpeev

Не мога да вляза в сайта си!

Препоръчан отговор

Здравейте! Извинявам се ако темата е в грешния раздел.. Проблема ми е, че не мога да вляза в МОЯ си сайт, изписва ми това http://prikachi.com/images/749/7169749n.jpg . Сутринта влиза вечерта и след обяд не ме пуска.. Казах на други хора да пробват да влязат и на тях им зарежда и си влизат, но аз не мога.. С рутер съм рестартирах го и пак не става. И от двата компютъра и от лаптопа не става.. Рестартирах ги и на тях заедно с рутера и пак не става. Как да реша проблема, някой, ще може ли да ми помогне..? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Start - cmd - ipconfig /flushdns ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напишете командата ipconfig /flushdns.

/flushdns е параметър, указващ да се изпразни DNS кеша за да може да бъде правилно кеширано отново домейн името с прилежащият му IP адрес и да може да отворите сайта си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направих го. Изписа ми:

C:UsersDell>ipconfig /flushdns
Windows IP Configuration
Successfully flushed the DNS Resolver Cache.Обаче пак не става.. Другите влизат ама аз не мога. Проверих за пинг: http://prikachi.com/images/869/7169869c.jpg има обаче не ме пуска да вляза..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я дай един трейс до сървъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчакайте 24 часа да се обновят всички DNS-и, и опитайте отново. Току що проверих, и за вашият сайт няма (все още) запис в гугълските DNS-и.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво е това..? Не разбирам много :).

tracert до сървъра ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

tracert до сървъра ти.

Той ползва безплатен споделен хостинг от 000webhost, и едва ли знае какво е traceroute и съответната команда. :) При тях това е честа практика, още сънувам кошмари от едно време.

Пък и щом има ping, няма смисъл, проблема си е от DNS-ите (на едно място записа вече присъства, на друго още го няма...).

Нека все пак и от неговата машина да провери:

Въведете командата nslookup адреса на вашият сайт, и снимайте прозореца. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да съвсем забравих за DNS-ите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха, има запис.

Изчистете кеша на браузъра (Ctrl+Shift+Del) и опитайте пак.

Ако не - значи е от loss-а, който се вижда при няколко от маршрутизаторите по пътя при traceroute-а, въпреки, че пакетите стигат до целта, ама...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да запис има, но нещо вади 404 при опит да се зареди адреса през ип-то. Странно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да изчиста  историята ли? И какво значи "Ха, има запис."? :)

Да, опитайте.

Значи, че има валиден запис в DNS кеша ви, асоцииращ домейна с IP-то на сървъра на 000webhost, и проблем при достъпването не би трябвало да има.

Да запис има, но нещо вади 404 при опит да се зареди адреса през ип-то. Странно...

При мен влиза. Странно.

Най-добре да се изчака 24 часа за да се елиминират всякакви "аномалии". Работата е, че е споделен хостинг, и няма как да се направи тест да отвори директно IP адреса за да види, че ще влезе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама при мене от всички компютри в къщата не става.. Другите влизат аз не мога. И интересното е, че сега като си легна и изключа всички компютри утре, като стана 100%, ще мога да вляза. Вчера беше така, но нямах време да пиша.. Пак стана така и тази сутрин, като станах влезнах, обаче като дойде след обеда пак не можах да вляза.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един въпрос почти свързан с темата?

Преди малко влязох в конфликт с модератор от форума на един сайт.След малко се оказа че не мога да вляза в сайта - дава ми горе долу същото като на автора на темата със всичките браузъри на компютъра

("Firefox не може да намери сървъра...",

"Ами сега! Google Chrome не можа да намери..."

Опера - "Сървърът на адрес ... не може да бъде намерен поради неуспех в DNS търсенето.")

В същото време през браузърите на телефоните влизам без проблем с интернета от рутера и даже още мога да пиша във форума.

Въпросът ми е - възможно ли е модераторът да ми е спрял достъпа до сайта по този начин?

Всички останали сайтове работят.

Ново развитие по въпроса - ще лудна вече! :no-no:

Модератора не е бил виновен - преди 2 месеца си бях купил нов рутер tp-link n750 оказа се че по неизвестни за мен причини той блокира сайта.Днес го разблокира и ми блокира друг по същия начин.Като го махна от веригата(вържа кабела директно към компютъра) сайта се отваря нормално като го вържа пак го блокира.Препрограмирах го,рестартирах, въвеждах заводски настройки, изключвах му вградената стена - никакъв ефект.Рутера има парола за мрежата, сменена администраторска парола, възможно ли е въпреки това някой да ми бърника в него дистанционно или да е хванал някой от тези новите вируси за рутери?

Някой има ли идея по проблема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...