Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

bgeorgiev

Проблем с ИП-камера

Препоръчан отговор

Проблема е следния ,ако променя ИП-адреса на камерата на различен от фабричния вече не я виждам изображение от нея  в браузера , а иначе си зарежда нейния интерфейс мога да променям настройки и да правя скрииншотове , но картина в реално време няма.

Камерата е LevelOne WCS-2010 P/T IP Camera

Отделно не мога да я достъпвам от външна мрежа , но това е друг  проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е следния ,ако променя ИП-адреса на камерата на различен от фабричния вече не я виждам изображение от нея  в браузера , а иначе си зарежда нейния интерфейс мога да променям настройки и да правя скрииншотове , но картина в реално време няма.

Камерата е LevelOne WCS-2010 P/T IP Camera

Просто не сменяйте адреса й. Вероятно е статичен и всяка промяна оказва влияние.

Отделно не мога да я достъпвам от външна мрежа , но това е друг  проблем.

Ще трябва да пренасочите порта на който слуша камерата към адреса и в локалната ви мрежа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто не сменяйте адреса й. Вероятно е статичен и всяка промяна оказва влияние.Ако не променя адреса камерата не може да се свърже с домашната мрежа. Ще трябва да пренасочите порта на който слуша камерата към адреса и в локалната ви мрежа.Аз порта съм го пренасочил, но до сега нямах реално ИП и правих опити с регистрация в no-ip.com, но нещо не се получава.Днес доставчика ми даде реално ИП но нещо не мога да го вкарам в рутера, не го ще и казва че не е част от мрежата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...