Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Добър ден , по принцип играя "Shooter"-и игри със стрелба от вида call of duty,hitman,far cry,delta force и др.

Та  към въпроса кое е по добре сглобен компютър или нов направен?

Характеристики на  един компютър който съм си харесал : "PROCESOR ИНТЕЛ КОР КУАД  ЧЕТИРИЯДРЕН.Q8300 FSB 1333 MHZ ЧЕСТОТА 4 X 2.5 GHZ 4МБ КЕШ ПАМЕТ МНОГО БЪРЗ.РАМ  ПАМЕТ 8 GB  DDR 2/4 НА КОРСАР ЕДНИ ОТ НАЙ ДОБРИТЕ С ОХЛАДИТЕЛИ И МОГАТ ДА СЕ КЛОКВАТ НА МАКС,И 4-РИ ОРИГИНАЛНИ ТАКВАНСКИ.ХАРД ДИСК 640ГБ САТА 2 УЕСТЪР ДИЖИТАЛ.МРЕЖОВА КАРТА INTEL [R] 82567V GIGABIT NETWORK CONNECTION 10.100.1000MGB ЗАПИСВАЧКА DVD RW SUPER MULTI RECORDER R/DL SATA II.ВИСОКО СКОРОСТНА.ДЪНОТО Е ОРИГИНАЛНО НА ЕЙСЪР,КАКТО И ЦЕЛИЯ КОМПЮТЪР.НИЩО ПО НЕГО НЕ Е ПИПАНО ОТ КАКТО СЪМ ГО КУПИЛ.ИМА ОПТИЧЕН ИЗХОД/HDMI/ЗВУК 5+1 И ПО ВЕЧЕ.ВИДЕО КАРТАТА Е 128 МЕГАБАЙТА+1759 МЕГАБАЙТА ЗА ИГРИ.ИЛИ 1GB,759MB САМО ИГРИ БЛУ РЕЙ ФИЛМИ.И КАКВОТО ВИ ХРУМЕ ДРУГО.КОМПЮТЪРА Е МАЛЪК И Е ПЕРФЕКТЕН ЗА НОСЕНЕ,КЪДЕТО И ДА БИЛО ТО.ПРОЦЕСОРЪТ Е В ТОП 10СЕТ ЗА 2014Г. СЛЕД НЕГО ИЗЛИЗАТ I7 ЧЕТИРИ ЯДРЕНИ ПО НОВО ПОКОЛЕНИЕ.ПРОДАВА СЕ С ОПЦИЯ ПРЕГЛЕД И ТЕСТ.ПО ЖЕЛАНИЕ МОГА ДА СЛОЖА БЛУ РЕЙ ПЛЪР И ЗАПИСВАЧКА В ЕДНО.ЦЕНА 500 ЛВ ТОТАЛНА ЦЕНА." (описанието не съм го писъл аз копнал съм го от пр***л*ка)

Искам на компютъра да вървят идеално :

League of Legends,Dota 2,Black ops2,Ghost(Call of duty). 

Ако ще ми предлагате на части тавана е 500 лв.. не повече!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е добро предложение,защото не са нови части.И това чудо май е с вградена видеокарта.Отделно от това,си е марков компютър и не всичко съвременно може да пасне в него.Според мен,не е добра оферта.

Колкото до вашият бюджет,трябва да ви кажа,че сте до никъде,особено що се касае до игри.Имате ли някакви стари части,които да се ползват-кутия,хард,евентуално захранване?

Ако нямате възможност да увеличите бюджета,насочете се към игрална конзола.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Q8300 е много стар процесор та не може и дума да става за сравнение с I7. Разбирай че ти пишат пълни глупости. Но все пак не е толкова лош и е вариант при такъв малък бюджет.

Очевидно обаче няма видеокарта а на антични вградени графики не може да се разчита за игри. Ако ви го дават за 250 до 300 лв. е вариант не и за 500 лв. С оставащите добавяте HD7750.

пс. Поинтересувайте се дали се продава на части и за колко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обща стойност - 512.83 лв. с ДДС
Или:

Обща стойност - 498.76 лв. с ДДС
Ако имаш стари части нещата се променят. По-добри са от горната оферта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обща стойност - 512.83 лв. с ДДС
Или:

Обща стойност - 498.76 лв. с ДДС
Ако имаш стари части нещата се променят. По-добри са от горната оферта.

Имам видеокарта GTX не знам за модел :D       твърд диск максимум 320 гб. рам 4/8 ddr3 и един двуядрен интел и3 така ми казаха приятели че ще тръгва всичко  :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами виж кой модел е картата.Като я имаш,покрай нея някоя кутия и хард няма ли?Ами захранване.

При тия цени на хардовете,няма смисъл да вземаш по-малко от 500 ГБ.Въобще,това което е във втората част на изречението ви,ви е предложено от познати ли?От "твърд диск минимум..." ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Q8400 - 90 лв.Охладител - 38 лв. - В близкия магазин за комп. взимаш нещо подобно.HD5770 - 105 лв.Asus Rampage Formula - 115 лв. - Леко се изхвърлих с това дъно та може да видиш за по-евтино.Seagate 500GB - 70лв. - И за 50 лв. се намират но без гаранция - Цък.Kingston 2x2GB - 70 лв.Fortron 400W Pnf - 35 лв.пс. И някаква кутия за 15/20 лв. ако си нямаш.Мда I3 ще ти свърши работа но е над 200 лв. та няма как да го вземеш при 500 лв. бюджет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами виж кой модел е картата.Като я имаш,покрай нея някоя кутия и хард няма ли?Ами захранване.

При тия цени на хардовете,няма смисъл да вземаш по-малко от 500 ГБ.Въобще,това което е във втората част на изречението ви,ви е предложено от познати ли?От "твърд диск минимум..." ...

Да обаче тази карта е на брат ми компютъра ,а на моят е :D  та да Radeon HD 4350 HIS 512 mb ddr2 1080 p full HD HMI

Да обаче тази карта е на брат ми компютъра ,а на моят е :D  та да Radeon HD 4350 HIS 512 mb ddr2 1080 p full HD HMI

имам кутия и захранване 400 май 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай си програмата Speccy, пусни я да сканира.После ни покажи какво е отчела.

Отвори кутията на комп-а си и направи една снимка,да видим захранването ти какво е.

И още нещо,с тия половинчати обяснения,как се надяваш да получиш добър съвет и отговор тук?

Имаш карта ГТХ, пък била на брат ти,пък си имал друга карта.

Я се стегни и отговаряй точно и ясно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За това което искаш забрави да стане с машина за 500лв. Каквото и да вземеш за 500лв. след 1 година пак ще искаш да го смениш. Ето ти абсолютния минимум за твойте цели с доста компромиси:AMD FX-6300 /3.5G/X6/BOX AM3+GB 78LMT-S2P /AMD 760G/AM34GB DDR3 1600 GEIL /BULK500G SG 3Y WARR SATA 6G/7200GB N550D5-1GI / GTX550 TI 1GBPSU CHIEFTEC A-135 400W APS-400SSHENHA ATX MID TOWER SH-509Обща стойност - 653.75 лв. с ДДС http://nikem-bg.net/cart/47524p1r44343p1r46473p1r48132p1r50712p1r1080p1r50036p1rf.html Получаваш добър процесор, дъното е доста скопено, памета е възможно най-ефтината, видеото е сравнително добро макар и старо с 192bit шина и DDR5 памет(равнява се на 7750/7770), кутията пълен шит, а захранването е прилично за парите си и ще караш дълго с него без да се притесняваш. :)

Аз така ги виждам нещата поне да караш 2години с този комп и после може да се замислиш за ъпдейт на кутията, още рам и друго видео. А процесора може доста да го засилиш с един охладител и добро дъно. Всичко под това е компромис и забрави за шутъри с приемлив гейминг. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
BB код:
PSU FORTRON FSP300-60HCN Мисля че ще стигне защото консумацията на тази машина е нищожна :)

Обща стойност - 524.32 лв. с ДДС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...