Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Angel Aleksandrov

Продукт за отслабване

Препоръчан отговор

Добър ден,

Не искам да правя реклама на продукта затова ще кажа само името му без да давам линк "slimlida"

Този продукт го разбрах от приятелка на майка ми която си го е купила и ми каза (питах я лично) с колко е отслабнала и тя ми каза 15 кг. Та да попитам някой от тук дали си го е купил да каже дали има ефект дали да си го купувам или не.

Целта ми е да отслабна и да намаля храненията на 2 от 4 и пристрастяването към шоколада защото имам едни излишни 20 кг. пробвал съм със спортове какво ли не баскетбол,футбол,тласкане на гюле,хвърляне на чук нищо препоръчаха ми да се занимавам с бойни изкуства. По принцип ще ми помогнат за мечтата ми (да стана войник) . Аз съм 187см. в момента съм 110кг и така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се занимавай с глупости.

Прочети малко тук.

Нещата са писани преди няколко години.

В този форум повечето са професионалисти и мислят първо за здравето си и това на хората и след това за всичко останало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Откакто завърших гимназия преди няколко години, повечето време си седях у дома. Нямах работа и пари и явно от притеснения доста кила свалих. Тогава бях почти 70, сега съм 57  :( Като спортуване през това време съм практикувал само колоездене. Сега работя, ама работата е доста тежка и усещам как цифрите на  кантара ще спадат още. Изкарам ли още 3-4 месеца, 50 кила не ми мърдат. :mad: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-принцип във всеки пряк път към нещо се крие нещо подло и нередно. Това си е неписан природен закон.

Няма и как по есествен и безопасен начин да се отслабне без як труд и много пот.

Изобщо не е в стила ми да го пиша, но по-добре опитай с тичане или плуване и без химии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Анчо , един съвет от мен разбира се, че , ако го приемеш :)Аз сега съм в процес на отслабване, аз имам да става точно 25-30 кг. Ако искаш да отслабнеш без да си навредиш, трябва да увеличиш храненията до минимум 4-5 на ден. Трябва да наблягаш повече на протеин, от колкото на въглехидрати и мазнини. Ако имаш и стабилно кардио тренировки, резултатите няма да закаснеят. Не искам да се хваля , но вече съм с 7 кг. надолу само за 3-4 седмици. Постоянството му е майката :)Успех и да пишеш когато свалиш кг.! :)Можеш да започнеш да ползваш л-карнитин, обаче след като режима и кардиото забавят ефекта на сваляне на килограмите :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой да е виждал дебел концлагерист ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой да е виждал дебел концлагерист ?

Ако ще говорим за гадни работи, някой да е виждал дебела анорексичка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...