Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

-------------

Защо не мога да играя онлайн ТОТО

Препоръчан отговор

Здравейте!

След като зададох този въпрос на специализираният сайт и след като получих безумен отговор, то сега ще попитам и вас:

- Защо не мога да играя онлайн ТОТО?

Не мога да играя защото браузъра ми не се свързва със съответната страница поради невалиден или грешен сертификат! Защо????

Ето и инфо.

. ОС - ХР

. Браузър - Iron 31, но същия проблем се наблюдава и при IE 8, Chromium

. Антивирусна - Avast

. Защитна стена - вградената в ХР

. Системното време - вярно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

След като зададох този въпрос на специализираният сайт и след като получих безумен отговор, то сега ще попитам и вас:

Не мога да играя защото браузъра ми не се свързва със съответната страница поради невалиден или грешен сертификат! Защо????

Ето и инфо.

Ос - ХР

Браузър - Iron 31, но същия проблем се наблюдава и при IE 8, Chromium

Антивирусна - Avast

Защитна стена - вградената в ХР

Системното време - вярно

И каква е грешката. Какъв е безумния отговор?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безумният отговор при подобно формулиран въпрос бе:

- Използвайте друг браузър пр. IE или потърсете помощта на IT специалист.

Грешката гласи:

- Невалиден сертификат на сървъра

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безумният отговор при подобно формулиран въпрос бе:

- Използвайте друг браузър пр. IE или потърсете помощта на IT специалист.

Грешката гласи:

- Невалиден сертификат на сървъра

Добре, какъв е сертификата, кой му е издателя, за колко време е валиден, от кога?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Ето и инфо.

. ОС - ХР

. Браузър - Iron 31, но същия проблем се наблюдава и при IE 8, Chromium

. Антивирусна - Avast

. Защитна стена - вградената в ХР

. Системното време - вярно

Ако ще помогне по някакъв начин при мен с 3 различни браузъра няма проблем, Гугъл хром, Опера и ИЕ и трите са последните налични версии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, какъв е сертификата, кой му е издателя, за колко време е валиден, от кога?

С кликването на съответния раздел на страницата т.е раздела за "Онлайн игра" излиза предупредителното поле на браузър със вече описаното съобщение. Няма допълнителна информация. Честно казано ако има начин за извличането на такава, то аз не зная как да го направя!!!

Колегата под Вашия пост е написал нещо твърде люобпитно?!?!?

Възможно ли е това да е някакво ограничение на Интернет доставчика????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С кликването на съответния раздел на страницата т.е раздела за "Онлайн игра" излиза предупредителното поле на браузър със вече описаното съобщение. Няма допълнителна информация. Честно казано ако има начин за извличането на такава, то аз не зная как да го направя!!!

И аз нямам проблем, сега го видях. Кликате на катинара вляво от името на сайта, more information, view certificate. Аз виждам това:

https://lh5.googleusercontent.com/dTlnXICfba8UXbImzEp06WA5vbWHa4c4VBeCf3Kr9Q=w552-h594-no

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доставчика е Унакс, ще пробвам и Виваком или там както се казват в момента.

След малко ще пиша дали с Виваком има проблеми.

И с виваом няма проблем

зарежда безкрайно бавно, но това може би се дължи на това че рутера е 3 етажа над мен и сигнала е много слаб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз нямам проблем, сега го видях. Кликате на катинара вляво от името на сайта, more information, view certificate. Аз виждам това:

https://lh5.googleusercontent.com/dTlnXICfba8UXbImzEp06WA5vbWHa4c4VBeCf3Kr9Q=w552-h594-no

Да - така е, но при мен излиза някакъв проблем със цифровата сигнатура .

Капитане! Предлагам да изгледаме футболния мач на Лудогорец, пък утре ще сложа последната версия на Chrome и ако  проблема продължи, то ще продължим дискусията :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещата се оправиха!

Нещата се оправиха с инсталирането на най новата стабилна версия на Chrome.

Какво се беше объркало - не разбрах, но вече всичко си е наред!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бих ограл онлайн. Та те искат всичко. ЕГН, лична крта, адрес... кой номер гащи носиш, какво си ял, кога си спал, кога си таковал... Да бе да. Как ли па няма да си дам всичките тези данни в интернет. Отивам и си пускам. Това е. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бих ограл онлайн. Та те искат всичко. ЕГН, лична крта, адрес... кой номер гащи носиш, какво си ял, кога си спал, кога си таковал... Да бе да. Как ли па няма да си дам всичките тези данни в интернет. Отивам и си пускам. Това е. 

Поради причината заради която отворих темата, то не можех за видя как стоят нещата. 

Вече видях и да ви кажа, че за мен също е притеснително изискването на толкова много лични данни!?!?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...