Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

zzzzza

прехвърляне на контакти от Windows Phone на Iphone

Препоръчан отговор

Искам да прехвърля контактите си от стария ми тел./Samaung Ativ S/ на новия /Iphone/.Плобвах да ги сдвоя с блуту,ама не се разпознават :help wanted4:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да прехвърля контактите си от стария ми тел./Samaung Ativ S/ на новия /Iphone/.Плобвах да ги сдвоя с блуту,ама не се разпознават :help wanted4:

през outlook и после импорт в itunes?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

през outlook и после импорт в itunes?

може ли по-подробно?не съмползвал outlook до сега

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Акаунт в gmail имаш ли?

пп. Тази тема не и е тук мястото, мисля...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава ги изкарай всички в някой стандартен за андройд формат и за 4 усд (толкова струва приложението ContactsTools) ще ти кажа как ще стане.Естествено има и безплатни варианти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Акаунт в gmail имаш ли?

пп. Тази тема не и е тук мястото, мисля...

имам акаунт в gmail. къде да пусна темата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава ги изкарай всички в някой стандартен за андройд формат и за 4 усд (толкова струва приложението ContactsTools) ще ти кажа как ще стане.Естествено има и безплатни варианти.

Какъв андроид бре, човек?!?!

Апарата е Microsoft Windows Phone 8...

имам акаунт в gmail. къде да пусна темата?

Добави си акаунта в телефона, синхронизирай си контактите и след това е лесно.

Нали знаеш как на компютъра да си експортнеш контактите за айфон в същия gmail?

Ако не знаеш ще ти кажа стъпка по стъпка...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв андроид бре, човек?!?! Апарата е Microsoft Windows Phone 8.

ми за мен няма други освен iPhone и мислех че всички самсунги са с андройд!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв андроид бре, човек?!?!

Апарата е Microsoft Windows Phone 8...

Добави си акаунта в телефона, синхронизирай си контактите и след това е лесно.

Нали знаеш как на компютъра да си експортнеш контактите за айфон в същия gmail?

Ако не знаеш ще ти кажа стъпка по стъпка...

добавил съм си акаунта в телефона ,но не знам как да си експортна контактите в gmaila

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добавил съм си акаунта в телефона ,но не знам как да си експортна контактите в gmaila

Чакай, че видях нещо по-лесно сега...

Успях най-накрая. Било супер лесно, ама кой да се сети. Синхронизирах контактите от нокиа в windows contacts, от там през itunes една синхронизация и всичко вече е ок. Благодарности

Windows contacts - имаш ли такова чудо и можеш ли да синхнеш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докарай ги с тая твоя ОС в някой от тези формати, после с 4 usd  и три клика и си на коня.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай, че видях нещо по-лесно сега... Windows contacts - имаш ли такова чудо и можеш ли да синхнеш?

Чакай, че видях нещо по-лесно сега... Windows contacts - имаш ли такова чудо и можеш ли да синхнеш?

ще потърся,благодаря за инфото на всички

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от dimiter.iordanov
      Здравейте
      Искам да купя на дъщеря ми сравнително качествени слушалки за музика / тип тапи/ Ако са и с микрофон , чудесно!
      Ползва като източник iPhone , и предпочитам да са с кабел .
      Бюджет до 300 лева

Не ползвам слушалки и поради тази причина се обръщам тук за съвет.
      Дамата е на 25 години  и ползва постоянно "тапи" .
      Благодаря предварително
    • от Атанас Димов
      Здравейте ! Днес имах да правя смяна на батерия на iphone 7. Този модел съм много запознат с него понеже това ще е 4тия който поправям. И до сега съм нямал проблеми при смяна на компоненти на iphone 7. Така но този път явно съм оплескал нещо.
      Телефона работи перфектно  без забележки просто батерията пада за няма и няколко часа ползване. Никога не е воден на ремонт от както е закупен преди години. Аз съм първия който го отваря. Та така смених батерията (и преди съм сменял) всичко мина окей затворих го пуснах телефона.. обаче хоум буттона (сензора) не работи. А преди това си работеше. И просто сега не си го побирам в главата какво може да е станала понеже  го оправя много внимателно все пак чужд телефон. нямал съм такъв контакт близост до бутона той си е с дисплея батерията е на другата страна.*Той се разтваря като книга като се отвори* Просто не виждам какво може да съм оплескал. Не е чак такъв фатален проблем казал съм че смяната ще се забави ще сменя бутона за моя сметка. Но просто не знам как се е прецакало като съм нямал контакт до него. Винаги отварям през долните ръбове не съм човъркал с перцето долу в средата където е бутона.
      Благодаря !
    • от Антонио Антонов
      Здравейте приятели !
      Имам въпрос относно телефонна платка.
      Та преди известно време започна да ту светне ту гасне телефона, занесох го на ремонт и смених батерията.
      След два дни не успя да се включи,пак на ремонт 80 лв захранване(телефона е по-евтин)и два дена пак същия филм та...до днес.
      Въпроса ми е, колеги
      Гръмнал кондензатор,нормално ?майстора го сменя, обаче дисплейа сменен и запаса на дадения кондензатор е прекалено малък и се оказва недостатъчен(така си мисля аз)сменя го 2дена и пак същото, казвам му да го преоразмери, отговаря ми, че щял да пробие?!
      Възможно ли е да пробие в процесора ?!?!?

• от Ангел Александров
      Здравейте!
      От няколко дни опитвам да влезна в instagram от посочения Iphone SE, но всеки път изписва: "Sorry, there was a problem with your request".
      Изгледах много видеа, изчетох много статии, пробвах много варианти, но проблемът си остава.
      От други телефони и от компютър мога да влезна в профила, което означава, че проблемът 99.99% е от телефона, но какъв?
      Стар софтуер, проблем с апликацията на Instagram... не знам.
      Ако имате идеи, пишете.
    • от Dimitur Dimitrow
      Здравейте. Имам един странен проблем “случай”, с който не знам как да се оправя. Наскоро след като си взех нов Айфон XS Max (основно заради камерата) направих около стотина снимки на различни обекти и места. След като се логнах и поднових плана си към iCloud за 200GB място за съхранение, една голяма част от старите ми снимки, които по принцип седят в предшния ми Айфон се появиха в новия. Как изобщо е възможно да се случи такова нещо, след като двата телефона дори не са се свързвали заедно някога! Има ли някакъв вариант тези снимки да изчезнат от новия Айфон, тъй като са попълнили над 60GB място, а телефонът е на по-малко от 2 седмици? Не желая да ми харчат пространство след като всички са и ъплоуднати успешно преди месеци на компютър чрез iTunes...

• Дарение

• Добави ново...