Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Неваляшка

Проблем с син екран

Препоръчан отговор

Здравейте!

Имам проблем с Уиндоус 7 Прафешънъл 32 бита. Уиндоуса е MSDN драйверите  от сайта на Acer= Лаптопа е Acer Travel Mate 5335. От време на време дава син екран със странно бръмчене. 

Бихте ли ми казали от какво е проблема?

Прикачвам дъмп файловете.

Благодаря ви!http://file.bg/c279964VSutH

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този тип грешка обикновено се дължи на на на проблем с драйверите на графичната карта, или със самата карта.
Тъй като този модел лаптопи се произвеждат с 2 вида графични карти, ще ми е нужно да знам от кой тип точно е вашата.

Ако не знаете от къде да немерите тази информация моля направете следното:

Натиснете бутонът Windows + r, въведете dxdiag и натиснете Enter или кликнете ОК.
Ще ви се от отвори прозорец, снимайте го и прикачете снимката в следващия ви пост.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Драйвера от вградената графика, направете ъпдейт на драйверите за чипсета и за вграденото видео.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирайте ТОЗИ драйвер, ако вашата видео карта е АМД или ТОЗИ драйвер, ако е Intel. Пишете ако имате се появят проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...