Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Дриско Бийтъ

Видео карта за следната конфигурация

Препоръчан отговор

Здравейте, 

Принципно мислех да карам с вграденото видео докато не излезне нещо ново и по - интересно тип i5 или Xeon, но ми подариха един волан и сега ми се налага да сложа макар и временно някакво външно видео, за да мога да подкарвам някакви игрички с колички. Въпроса е за Pentum 3240 коя карта би била най производителна, без да се ботълнеква от процесора, максимален бюджет няма, но идеята ми е да не се слага карта за над 200 кинта която просто ще се спъва. 

Благодаря предварително и се извинявам ако има недомислици в темата, но я писах в работно време между различни задачки и може и да съм допуснал тук там някое идиотско повторение или нещо :) 

Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Asus GTX650 - 186 лв. или от Емаг за 190 лв. но с безплатна доставка което е същата работа.  :)

Gainward GTX650 - 180 лв. с безплатна доставка - На малко по-ниски честоти е но пък по-евтинка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

POWERCOLOR 1024M R7 260X, AXR7 260X 2GBD5-TDHE/OC PCI-E 3.0 виж това, но се обади да питаш дали няма грешка в описанието, че заглавието пише 260X, а в описанието 250X, a това са доста различни видеокарти. Ако е 260X вземай без да се замисляш, но ако са объркали "случайно"  и е 250X, то вземи Sapphire ATI Radeon R7 260X, 1024MB, GDDR5, 128bit, HDMI, DVI, PCI-E за 202лв. Дори и на моменти да е леко спъната от процесора, във всички случаи е по-добър вариант от GTX650.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако скоро мислиш да слагаш i5/i7/XEON, може още от сега да си вземеш мощна видеокарта, ако разполагаш с парите разбира се. Asus nVidia GeForce GTX760 от еМаг е добра оферта, след което спокойно си взимаш нов процесор. Иначе за G3420 - 650, 7770 или най-евтината 260X.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

POWERCOLOR 1024M R7 260X, AXR7 260X 2GBD5-TDHE/OC PCI-E 3.0 виж това, но се обади да питаш дали няма грешка в описанието, че заглавието пише 260X, а в описанието 250X, a това са доста различни видеокарти. Ако е 260X вземай без да се замисляш, но ако са объркали "случайно"  и е 250X, то вземи Sapphire ATI Radeon R7 260X, 1024MB, GDDR5, 128bit, HDMI, DVI, PCI-E за 202лв. Дори и на моменти да е леко спъната от процесора, във всички случаи е по-добър вариант от GTX650.

Малко съм скептичен честно казано, защото и снимката е на 250Х, но в понеделник ще ги проверя като отворят за всеки случай, че сега май ги изпуснах вече :(

Ако скоро мислиш да слагаш i5/i7/XEON, може още от сега да си вземеш мощна видеокарта, ако разполагаш с парите разбира се. Asus nVidia GeForce GTX760 от еМаг е добра оферта, след което спокойно си взимаш нов процесор. Иначе за G3420 - 650, 7770 или най-евтината 260X.

Скоро... ще чакам ddr4 платформата, за сега не виждам смисъл :) (не съм фен принципно когато не ми е спешно да инвестирам в залязваща техника)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...