Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Гост

Много тих микрофон от камера?

Препоръчан отговор

Гост

Здравейте,

дъното ми е gigabyte z77x-ud3h и като цяло звуковата карта в него е много тиха като сложа микрофон се чува много тихо. От настройките в windows 7 увеличавам boost-а на максимум, но е много тихо отново. От преди 2 месеца някъде си купих камера logitech c270 към която има микрофон и се чуваше много добре. Тези дни си преинсталирах компютъра (върнах си windows 7 от windows 8.1) Сега и микрофона от камерата ми стана тих колкото е от обикновен микрофон. Сложил съм последните драйвери на звуковата карта (дъното) инсталирал съм драйверите на камерата от сайта на logitech, пробвах и от диска, всичко е пак същото. Ако някой има решение на проблема ми как да си увелича микрофона си нека сподели.

Предварително ви благодаря за отговорите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...