Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

KSIolajidebt

Конфигурация за гейминг и периферия.

Препоръчан отговор

Отдавна планувам да навляза в PC гейминга и накрая се реших да го сторя. Отделил съм 1650лв. за компютъра и също трябва читав монитор и някакви мишка и клавиатура не трябва да са уникално,но задължително да са жични.Единствената цел на тази конфигурация ще бъде гейминг и при това се надявам добър да подкарва всичко досега и за известно време нататък.

Нямам предпочитания каква платформа да е дали Интел или АМД и също така мисля че ССД няма как да се побере в този бюджет. Така де също така ако може ми кажете от къде да го поръчам и да кажете дали имате опит с тях.

Благодаря предварително. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За периферия препоръчвам X7 серията на A4Tech, за цената си е удивителна и ще ти остане повече за самата машина. Лично не виждам смисъл от клавиатури и мишки за 23563464 лева. Ако си балуш с кашкавалени ръце и пенсионерски рефлекси, нищо не може да ти помогне... Монитор може да вземеш 24 инча.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BB код:

ASROCK B85M LGA1150

I5-4570 /3.2G/6MB/BOX/LGA1150

4GB DDR3 1600 KINGSTON

1TB Seagate SV35.5 ST1000VX000 7200 64MB SATA 3 Dell S2340L  23 LED IPS 7ms GB GTX760 GV-N760OC-2GD PSU FORTRON RIDER 550 BRONZE CM N400 BLACK/USB3 X 2 /NO PSU A4 G600 3X FAST GAMING  PS/2 A4 XL-750BK 3FIRE LASER RED Обща стойност - 1 662.83 лв. с ДДС

Линк: http://nikem-bg.net/cart/46911p1r1032p1r49417p1r46974p1r49616p1r46915p1r35932p1r43169p1r49360p1r49043p1rf.html

Сложил съм само 4gb рам на първо време, за да не се налага да се реже от захранване, кутия, видео защото те са изключително важни за конфигурацията. А по-натам като съберете още 60лв си взимате още 4gb рам и я инсталирате :)

За периферията съм съгласен с колегата по-горе. По-качествени мишки и клавиатури от A4 Tech до 30лв. няма никъде. Аз съм със X7-710MK от 2 години и не е мръднала

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Количка. Остават и пари за доставка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...