Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

www543

samsung AllShare не ми зарежда субтитрите

Препоръчан отговор

Здравейте можеби тази тема е обсаждана някаде но аз не успях да я намеря ,така проблема е в това че при повечето филми не ми трагват субтитрите,забелязах че тръгват само когато са вградени във самия филм ,дори когато ги изтегля и ги сложа в 1 и съща папка  със филма пак не тръгват като ги пусна през Samsung allshare. Aко някои е имал този проблем и го е решил или знае как да го оправя  моля кажете ми телевизора е Samsung ue 32-f6400

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те вградени ще тръгват ,защото са част от картината!Не ползвам Allshare,но съм срещал писано по този проблем и ако не се лъжа се оправя с промяна на кодировката на субтитрите!

Пробвай и ако не стане ти предлагам да ползваш DLNA Домашний медиа-сервер Ако и там не се справиш съм субтитрите ще ти кажа как да ги подкараш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те вградени ще тръгват ,защото са част от картината!Не ползвам Allshare,но съм срещал писано по този проблем и ако не се лъжа се оправя с промяна на кодировката на субтитрите!

Пробвай и ако не стане ти предлагам да ползваш DLNA Домашний медиа-сервер Ако и там не се справиш съм субтитрите ще ти кажа как да ги подкараш.

Да си жив и здрав. Тръгнаха след като ги прекодирах благодаря ти много :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Радвам се ,че съм ти бил от полза  :)

Приятно и безпроблемно гледане!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изобщо не е нужно да прекодираш файловете и да вкарваш субтитрите в картината. Това, само по себе си е безумие, което не е актуално последните години.

Телевизора ти поддържа външни субтитри и нямаш проблем да ги гледаш с all share. Милиони хора го правят, виж къде ти е проблема.

Сигурен ли си, че са с едно и също име като филма?

Скалата, под вградени субтитри човека явно има предвид такива в Mkv контейнера. Те не са част от видеото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изобщо не е нужно да прекодираш файловете и да вкарваш субтитрите в картината. Това, само по себе си е безумие, което не е актуално последните години.

Телевизора ти поддържа външни субтитри и нямаш проблем да ги гледаш с all share. Милиони хора го правят, виж къде ти е проблема.

Сигурен ли си, че са с едно и също име като филма?

Скалата, под вградени субтитри човека явно има предвид такива в Mkv контейнера. Те не са част от видеото.

Прочети ли ,че са тръгнали след като ги е прекодирал???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имах предвид преименувах само думите на фаила на субтитрите да са сащите като на торент файла

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имах предвид преименувах само думите на фаила на субтитрите да са сащите като на торент файла

Ахха.Ами мерси за уточнението,че като четат и други да знаят!Иначе аз и по горе писах,че не ползвам All share и не съм сигурен дали е от това,но ми бе интересно все пак как се рашава този проблем! .А kennyb го цитирах, понеже ти написа ,че чрез прекодиране се е оправил проблема, та ми се искаше да доуточним !

Аз благодаря и на двама ви за макар и кратката дискусия.

А ти и занапред да си знаеш - както и да гледаш филми - винаги субтитрите и файла на филма да са с едно и също име, за да нямаш проблеми! Това се отнася и ако плейваш с плеър,ползваш флашка, DLNA и т.н.т.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ахха.Ами мерси за уточнението,че като четат и други да знаят!Иначе аз и по горе писах,че не ползвам All share и не съм сигурен дали е от това,но ми бе интересно все пак как се рашава този проблем! .А kennyb го цитирах, понеже ти написа ,че чрез прекодиране се е оправил проблема, та ми се искаше да доуточним !

Аз благодаря и на двама ви за макар и кратката дискусия.

А ти и занапред да си знаеш - както и да гледаш филми - винаги субтитрите и файла на филма да са с едно и също име, за да нямаш проблеми! Това се отнася и ако плейваш с плеър,ползваш флашка, DLNA и т.н.т.

благодаря :)  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е, трябва саммо да назовем субтитрите със същото име като на филма и ще проработи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е, трябва саммо да назовем субтитрите със същото име като на филма и ще проработи.

:wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Skalata_73 az imam sashtia problem , ne tragvat subtitrite.skaipa mi e kaloian1234 molq te da me namerish za da obqsnish kak da gi puskam.pisha ot gsm nqmam kirilica sorry za koeto.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Skalata_73 az imam sashtia problem , ne tragvat subtitrite.skaipa mi e kaloian1234 molq te da me namerish za da obqsnish kak da gi puskam.pisha ot gsm nqmam kirilica sorry za koeto.

Пич виждам че по-горе казваш че не ползваш ALLSHARE  аз друга програма не съм ползвал,но ще ти кажа как стана при мен.Надявам се да ти  е от полза.тАКА немога да дам прикачен файл затова ще ти обясня -Влизаш в директорията  кадето си свалил филма да речем в -D/filmi -отваряш папката на филма -вътре са двата файла - например- /Fun.Size.2012. -това е файла на филма а --/lycan-fs-srt. е файла на субтитрите,десен бутон върху файла на субтитрите-долу-применувай и преименуваш буквите да са както на файла на филма,като спазваш големината на буквите и точките му,даваш запази и това е после пускаш ALLSHARE правиш рефреш на филма и вече гледаш със субтитри.Това е дано си ме разбрал и приятен ден :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо избери преименуване на файла с филма и просто изкопирай името му.

След това, при преименуване на субтитрите, постави името на филма за име на субтитрите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...