Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Евгени Чавдаров

Пробле с интернет връзката с (Windows 7)

Препоръчан отговор

Колеги здравейте до преди 1 час имах интернет сега съм със стик (флашка на Гло**л). Не знам какво става но изведнъж не мога да се свържа към никаква връзка направо ще полудея не знам какво да правя. Къкво ли не съм пробвал и не става не става.....

По принцип хващам една Wifi връзка която е не защитена, но сега даже и с него не мога да се свържа.

Имам и интернет с кабел.

Ще кача няколко снимки дано помогнат с нещо.

Network 3 e интернет връзката ми с кабела.

WLAN-11g-GW e Wifi който хващам.

И все когато се пробвам да се свържа с някой от връзките все под тях пише "няма интернет достъп"

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свържете се към конекцията с която нямате интернет.

Изпълнете следните инструкции:

Свалете от тук: FarBar MiniToolBox

• [*]Пуснете програмата
MiniToolBox.exe (не изисква инсталация). [*]След като пуснете програмата, задайте следните отметки:
  • [*]Flush DNS [*]Report IE Proxy Settings [*]Reset IE Proxy Settings [*]Report FF Proxy Settings [*]Reset FF Proxy Settings [*]List content of Hosts [*]List IP configuration [*]List Winsock Entries [*]List last 10 Event Viewer log [*]List Installed Programs

[*]Натиснете OK

Ще ви се отвори текстови прозорец с резултатите.

Копирайте цялото съдържание на файла  и го поставете в следващия ви пост.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера имаше проблем със DNS сърварите на /предполагам/ Гугъл.

Аз също нямах връзка със никакви сайтове.Но пък си имах скайп.

Научих за проблема от друг сайт, където няколко хора бяха писали че имат същият проблем.

Но до обяд всичко се оправи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжелявам, но то нямало интернет в цялото общежитие... :) не знаех

П.С. проблема е решен.

masterking* все пак мерси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...