Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Калин Михов =)

Windows 7 (немога да инсталирам нищо)

Препоръчан отговор

Не мога да инсталирам нищо на компютъра ми, опитах да преинсталирам, но без никакъв успех. Опитах ''sfc /scannow'', опитах да върна към по-ранна точка на възстановяване, но ...

Качих снимки с грешката която ми дава когато се опитам да инсталирам нещо (в случая системен img файл с windows 7) и с характеристиките на компютъра ми.

Когато опитвам да преинсталирам (windows7/vista(vistata поне е оригинална) буутва, зарежда, копира файлове, и излиза 1 син екран (десктоп) и спира да зарежда.

Мерси предварително :3

post-248084-0-48891800-1395602758_thumb.

post-248084-0-77943100-1395602862_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих ви посъветвал да започнете тема в ТОЗИ раздел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква е конфигурацията? От диск ли инсталирате Windows? Звучи ми като повреден диск, пробвайте да почистите диска много хубаво до блясък. Ако пак не сработи сложете Windows на друг нов диск или флашка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да инсталирам и някои програми (татко ми предполага, че може би е от това, че не ми е оригинален windows 7), освен това инсталирам от img file.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложи Windows на чисто нов диск и преинсталирай, няма да имаш никакви проблеми после. Това че не ти е оригинален Windows-a няма никакво значение.Не забравяй да форматираш после само и да направиш чиста инсталация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо не ти е активиран изобщо Windowsa  и второ не се опитвай да инсталираш  друг Windows като цъкнеш на исото с мишката защото тка не се преинсталира операционна система ,а се записва на диск и след това се инсталира както е  правилно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изпълнете следните инструкции:

Изтеглете ESET SysInspector в зависимост от версията на вашата операционна система.

Публикувано изображение

След като стартирате програмата, натиснете I Accept.

Публикувано изображение

Изчакайте сканирането да приключи.

Публикувано изображение

Когато то приключи, изберете File>Save Log.

Публикувано изображение

Запишете файла и го прикачете към следващия ви пост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Rue Ryuuzaki, на 24 Мар 2014 - 12:30 AM, написа:

Сложи Windows на чисто нов диск и преинсталирай, няма да имаш никакви проблеми после. Това че не ти е оригинален Windows-a няма никакво значение.

Не забравяй да форматираш после само и да направиш чиста инсталация.

Опитах с оригинален диск на ВИСТА, давам да буутне от диска, зарежда до синия екран на който трябва да се покаже прозорец да ме пита дали да форматира или какво .. (синия десктоп .. ) и толкова...

masterking*, на 24 Мар 2014 - 07:05 AM, написа:

Изпълнете следните инструкции:

Изтеглете ESET SysInspector в зависимост от версията на вашата операционна система.

Публикувано изображение

След като стартирате програмата, натиснете I Accept.

Публикувано изображение

Изчакайте сканирането да приключи.

Публикувано изображение

Когато то приключи, изберете File>Save Log.

Публикувано изображение

Запишете файла и го прикачете към следващия ви пост.

Да завърши проверката от аваст и ще го направя.. За сега резултата не е много добър

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако са над 40 вируса изобщо не го мъчи с тия сканирания .Ще ти отнеме  2 дена да го  стабилизираш евентуално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако са над 40 вируса изобщо не го мъчи с тия сканирания .Ще ти отнеме  2 дена да го  стабилизираш евентуално.

Пф 40 .. Те ако бяха 40 щеше да е супер .. Ами като са 2000 ? :D :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих ви посъветвал да започнете тема в ТОЗИ раздел.

Аз не мисля, че е вирус :)

Ако са над 40 вируса изобщо не го мъчи с тия сканирания .Ще ти отнеме 2 дена да го стабилизираш евентуално.

Пф 40 .. Те ако бяха 40 щеше да е супер .. Ами като са 2000 ? :D :D

В горния си пост сте написал друго.В крайна смета, защо не се обърнете към HJT Team вместо да се мъчите.Така най-лесно ще си решите проблемите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв HJT Team  при толкова зарази ?  Имаш ли си  идея как се махат и дали изобщо можеш да махнеш вирусите като няма  едно здраво exe ? Форматираш харда с някой Hiren's BootCD   и започваш на чисто. Толкова  омазана  система няма кой да се занимава да я оправя .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оригиналните дискове не са неунищожими или с механизми против надраскване, на мен лично от лош диск ми е давало вече син екран. Вземи и пусни един Darik Boot&Nuke и направи един wipe на тоя хард диск и после направи една чиста инсталация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв HJT Team  при толкова зарази ?

Що..? Виждали сме и много по тежки случаи..! Типична картина на полиморфен вирус....! Поздрави и лека вечер..! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що..? Виждали сме и много по тежки случаи..! Типична картина на полиморфен вирус....! Поздрави и лека вечер..! ;)

Прави са че няма смисъл, форматирах го вече... Интересното е това че на моят компютър, неможех да преинсталирам, но когато го сложих(хард диска) на друг компютър, всичко си беше наред... Това ме осъмни, че май проблема е в дъното ми, дали е заразен BIOS-а ми (ако въобще това е възможно, не съм запознат много..). Сега по някой път изобщо не се пуска компютъра (тоест, натискам копчето, започва за върти а-у, но не зарежда нищо) и когато махна и сложа РАМ картите на ново се оправя... Youtube видеотата не ми зареждат, половината страници ми ги открива като заплахи, facebook ту зарежда, ту не зарежда, извадих и сложих батерийката на ново на дъното, предполагах че това ще помогне. След преинсталацията не ми открива изобщо другия HDD (те са 2 (300GB и 500GB, сложил съм и снимки с тях) сега докато ги наблюдавах открих нещо странно, имам 2 дяла - C:75GB D:275GB (единия хард диск е 300 другия е 500 .. явно не използвам 150 ГБ от 2рият или съм объркал модела хард диск ..) 

А за клиповете в youtube вече съм изчиствал cookies и абсолютно всичко от firefox

Ако имате някакви идеи как да оправя некой от проблемите, споделете ги :)

post-248084-0-43092300-1395772361_thumb.

post-248084-0-41910000-1395772362_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прави са че няма смисъл, форматирах го вече... Интересното е това че на моят компютър, неможех да преинсталирам, но когато го сложих(хард диска) на друг компютър, всичко си беше наред... Това ме осъмни, че май проблема е в дъното ми, дали е заразен BIOS-а ми (ако въобще това е възможно, не съм запознат много..). Сега по някой път изобщо не се пуска компютъра (тоест, натискам копчето, започва за върти а-у, но не зарежда нищо) и когато махна и сложа РАМ картите на ново се оправя... Youtube видеотата не ми зареждат, половината страници ми ги открива като заплахи, facebook ту зарежда, ту не зарежда, извадих и сложих батерийката на ново на дъното, предполагах че това ще помогне. След преинсталацията не ми открива изобщо другия HDD (те са 2 (300GB и 500GB, сложил съм и снимки с тях) сега докато ги наблюдавах открих нещо странно, имам 2 дяла - C:75GB D:275GB (единия хард диск е 300 другия е 500 .. явно не използвам 150 ГБ от 2рият или съм объркал модела хард диск ..) 

А за клиповете в youtube вече съм изчиствал cookies и абсолютно всичко от firefox

Ако имате някакви идеи как да оправя некой от проблемите, споделете ги :)

П.П

Разбрах проблема с хард дисковете ... Единия дял е от единия хард диск, а другият дял е от другият :D Аз съм уникално тъп :D Някоя програма за разделяне на дялове от хард диск без форматиране да можете да ми предложите ?

П.П

Разбрах проблема с хард дисковете ... Единия дял е от единия хард диск, а другият дял е от другият :D Аз съм уникално тъп :D Някоя програма за разделяне на дялове от хард диск без форматиране да можете да ми предложите ?

П.П

Разделих ги :) този проблем е оправен :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...