Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Daylight Dancer

Препоръчайте интернет / София

Препоръчан отговор

Здравейте,

трябва ми интернет за 3 места, което води май до това, че ще ми трябва един мобилен. Освен това няма да се разсърдя ако може да го ползвам и на мобилния ми телефон. Операторът, на който съм е Глобул. Местата, за които ми трябва интернета е Красна Поляна, Лъвов мост и с.Доброславци(на 20 мин от София с рейсче). Има ли доставчик, който да удовлетворява изискванията ми, кой е той и колко трябва да се бръкна?

Мерси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм на мтел и съм доволен от интернета, но не съм сигурен дали ще имат покритие в това селце... Иначе като пари - около 15лв. за едно място.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взех комплект услуги от мобилен оператор(да не правя реклама). Имам един въпрос относно софтуера - къде да пипна в настройки така, че каквото гледам в youtube да се пази на харда и после като отворя адреса на който се намира даден клип да не ми зарежда от нета ами от диска. Това мисля се наричаше Cache. Под 8.1 съм и по принцип ползвам firefox, но ако трябва ще инсталирам друг браузър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взех комплект услуги от мобилен оператор(да не правя реклама). Имам един въпрос относно софтуера - къде да пипна в настройки така, че каквото гледам в youtube да се пази на харда и после като отворя адреса на който се намира даден клип да не ми зарежда от нета ами от диска. Това мисля се наричаше Cache. Под 8.1 съм и по принцип ползвам firefox, но ако трябва ще инсталирам друг браузър.

С последните модификации на youtube, клиповете винаги се зареждат от нета и колкото и кеш да зададеш - не помага. Бих ти препоръчал, да си инсталираш един плъгин за лисицата - казва се:Video DownloadHelperС него можеш да сваляш клипчетата от много сайтове и да си ги запазваш на компютъра, а в последствие да ги отваряш със стандартен видео плеър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...