Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Ignatoff

Мнение за телефон

Препоръчан отговор

Здравейте купих си Lenovo s650 и искам да питам дали е добър избор,защото доста дълго време избирах така по-евтин и хубав и бих желал да изразите мнението си към телефона . :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е ти не го ли прецени вече ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пита се преди покупка, а не след като е факт същата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има 1 gb Ram това е добре защото приложенията поне при мен искат доста а аз съм със 512 8 MP камера еми добре е поне на мен ми хареса най вече че има 1gb ram

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пита се преди покупка, а не след като е факт същата.

Просто питам информативно,на мен телефона си ми харесва,но имаше доста спорове и за това искам да чуя вашето мнение проблем ли е,че питам след като съм си го купил?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...