Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

wendigo

Проблем - Няма офлайн...

Препоръчан отговор

Здравейте, от около 2 месеца имам следния дразнещ проблем.

Вписан съм в скайп(примерно зелен) искам да изляза, единствения начин да покажа на другите абонати, че съм офлайн е да се направя инкогнито.

Всичко друго не работи! Ако дам отписване, на абонатите ми пак им показва, че съм на линия. Ако дам "извън линия" пак оставам на линия, затваряне на лаптопа пак... и т.н.....единствено инкогнитото ме прави "сив" за абонатите ми...  Също така ако дам "инкогнито" и след това "извън линия", отсреща някой ако ми пише не му върти кръгчето за неполучено съобщение, а му показва все едно получавам. 

Пробвах какво ли не, преинсталация с триенето на всички скрити папки пак не помага. Някой има ли идея защо се получава така? Адски ме дразни това, все да съм "на линия".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не би да сте вписан и на някое друго устройство като телефон или таблет примерно, би се получило такава аномалия при вписване на няколко устройства.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не би да сте вписан и на някое друго устройство като телефон или таблет примерно, би се получило такава аномалия при вписване на няколко устройства.

Първо за това се сетих...никъде не съм вписан, това продължава вече два месеца може би. Дори деинсталирах скайп от айфона за по сигурно....без резултат.

П.с.  Здравейте отново, поразрових доста из нета и се оказа, че много народ реве от този досаден проблем, работи се по отстраняването му....може би в следващата версия ще е премахнат. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...