Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Simmkit

Да се запозная ли с него?

Препоръчан отговор

Здравейте ! Нова съм тук и пиша по един много важен за мен въпрос. ;д Такаа,има едно момче в рейса, с който пътувам след училище,което е много хубаво.Започнах да го харесвам г/д от началото на учебната година,но съм го виждала няколко пъти в рейса и миналата,но тогава въобще не го бях заглеждала ;д . Проблема е, че много го харесвам и искам да се запозная с него,но ме е адски срам.По принцип съм си срамежлива и знам,че това много ми пречи.Преди няколко седмици една приятелка искаше да се запозная с него и понеже не исках,тя отиде и се запознаха.На следващата сутрин го видяла като той леко й се усмихнал и й махнал.Но след това и тя не го е виждала.Преди няколко дена разбрахме,че вече пътува с друг транспорт,но все пак знам неговото училище,а и е близо до нас.Таа,въпросът ми е какво да правя,след като го харесвам,но ме е срам и как по-точно да подходя? Ще съм ви мноого благодарна ако помогнете,дайте съвет. :))) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не искаш да го изтървеш, то действай и то както ти сърце подсказва! Това дето го разправяш, че срам те било и бла, бла - не е в твоя полза. Друга ли искаш да го "дръпне", ааа????  Ето  ти и подсказка:  :*

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом го харесваш , отиваш най нахално при него запознавате се , дръпваш му една целувчица по бузата и ти е в кърпа вързан ( твой е ).Този срам , ще е добре да се опиташ занапред да го криеш ( прикриваш ), или най добре постепенно да го премахнеш.Успех и пиши , какво е станало , ако се решиш да действаш. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ли са така наречените "петъчни теми".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Нова съм тук и пиша по един много важен за мен въпрос. ;д Такаа,има едно момче в рейса, с който пътувам след училище,което е много хубаво.Започнах да го харесвам г/д от началото на учебната година,но съм го виждала няколко пъти в рейса и миналата,но тогава въобще не го бях заглеждала ;д . Проблема е, че много го харесвам и искам да се запозная с него,но ме е адски срам.По принцип съм си срамежлива и знам,че това много ми пречи.Преди няколко седмици една приятелка искаше да се запозная с него и понеже не исках,тя отиде и се запознаха.На следващата сутрин го видяла като той леко й се усмихнал и й махнал.Но след това и тя не го е виждала.Преди няколко дена разбрахме,че вече пътува с друг транспорт,но все пак знам неговото училище,а и е близо до нас.Таа,въпросът ми е какво да правя,след като го харесвам,но ме е срам и как по-точно да подходя? Ще съм ви мноого благодарна ако помогнете,дайте съвет. :))) 

А да напишеш поне на колко години си?Намери начин да го заговориш,момичетата са по находчиви и по изобретателни в тази насока,така че не чакай сам да дойде при теб,трябва по някакъв начин да му подскажеш че се интересуваш от него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А да напишеш поне на колко години си?Намери начин да го заговориш,момичетата са по находчиви и по изобретателни в тази насока,така че не чакай сам да дойде при теб,трябва по някакъв начин да му подскажеш че се интересуваш от него.

Благодаря за съвета, на 16 съм.Но все си мисля, че момчето трябва да направи първата крачка, иначе се чувствам нахална.

Благодаря и на останалите,направих си извода,че явно срама много ми пречи. ;д Ще се опитам да го преодолея и ще споделя последствията . :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря и на останалите,направих си извода,че явно срама много ми пречи. ;д Ще се опитам да го преодолея и ще споделя последствията . :)

Не, не ти пречи, а напротив.

Момичешката срамежливост е нещо толкова прекрасно, колкото и момчешката решимост, а когато се съберат 2 в 1 се получава това, което много поети, кинематографисти и художници се опитват да увековечат по някакъв начин.

Бъди естествена и такава, каквато си.

Няма смисъл да променяш каквото и да е в себе си, защото тогава просто няма да си ти.

А и в крайна сметка не можеш да избягаш от себе си, каквото и да направиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лепни му една целувка "без да искаш". Free Hugs/kisses :D Не му вземай фейсбука, а номера. Тия неща с фейсбук почти никога не стават.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако го видиш някъде, където и да е било отиваш при него и му казваш. Здравей, бързаш ли ? Искаш ли да се поразходим на някъде. И това е. Ако ти откаже не се занимавай. Ако приеме. Поразходете се и се упознаите. Това. Ние момчетата обичаме случайни неща :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...