Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Rock4eto0o

Сайт срещу 2 Дизайна (по поръчка)

Препоръчан отговор

Здравейте, дизайнер съм (непрофесионалист). Искам да започна да се занимавам с това, но ми е нужен сайт с портфолио. Естествено нямам парите, с които да заплатя направата на моят сайт, за това предлагам на човека, който се съгласи да ми направи сайта функциониращ да му предоставя 2 дизайна, които ще направя по поръчка в зависимост от темата. Говоря за малки и средни по големина сайтове (без Форум, Социална мрежа и т.н.) 

Прикачил съм PNG файл с дизайна на моят сайт (NS DESIGN) и още един направен за една приятелка. (Stefani Dyulgerova)

На заинтересованите ще им пратя PSD файл. Пишете на скайп: nikola.stanchev98 и в темата!

Моят Сайт (който трябва да бъде направен)...(мой дизайн)

Сайтът на Стефани (блогът - за да покажа какво мога още)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хем си дизайнер ? Хем искаш да предлагаш услугите си ? А търсиш някой да ти направи всичко кодирано ти само да вземеш парите после... 

Доста глупаво!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хем си дизайнер ? Хем искаш да предлагаш услугите си ? А търсиш някой да ти направи всичко кодирано ти само да вземеш парите после... 

Доста глупаво!

2 дизайна = 500лв приблизително. Не мисля, че всичко ми идва на готово и само аз взимам парите... Защото ако си един програмист и някой клиент те пита можеш ли да ми направиш сайт дизайна и всичко за 400лв няма да му отвърнеш, че трябва да се направи и дизайн за 250лв да кажем и сайта става 650лв. А ще му кажеш да МОГА, пък после аз ще направя дизайна...

Избързани приказки най-мразя. Труда се равнява на парите, ако не си дочул досега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От кога 2 дизайна са 500лева? И точно такива ли? В девианарт можеш да намериш кодирани на по 50долара и то доста хубави. Съвет относно правенето ти на дизайни - използвай по-малък шрифт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От кога 2 дизайна са 500лева? 

Откогато може да са и 2000 лева - стига да можеш да правиш дизайни за такива пари, разбира се. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2 дизайна = 500лв приблизително. Не мисля, че всичко ми идва на готово и само аз взимам парите... Защото ако си един програмист и някой клиент те пита можеш ли да ми направиш сайт дизайна и всичко за 400лв няма да му отвърнеш, че трябва да се направи и дизайн за 250лв да кажем и сайта става 650лв. А ще му кажеш да МОГА, пък после аз ще направя дизайна...

Избързани приказки най-мразя. Труда се равнява на парите, ако не си дочул досега.

Първо 2 дизайна като тези, които си показал струват най-много 30 долара, ако стигнат до 50 е чист късмет.

А виждам, че примерните цени са доста високи и не отговарят на очакваният от страна на клиента поне според външният вид на въпросният сайт, където ще ги предлагаш. Форум за 999 лв. - и това само за дизайн щом не можеш да кодираш. Толкова глупави хора няма да намериш никъде. Кой ще даде 1 бон за дизайн за форум... като се предлагат супер-евтини готови теми за всяка една платформа, като най-високата цена е 130 долара.....

Първо се научи да кодираш сам, без да ползваш чужда помощ и си пооправи цените, че само така ще си стои дизайна - повярвай ми...

#nohate.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ти да си направиш портфолио с OpenSource CMS (потърси в Google, защото ще ме обвинят в пристрастност, ако ти предложа определена такава :))... Като се научиш да правиш дизайн на CMS, дизайна ти ще струва в пъти повече и ще научиш много неща, защото това, което правиш в момента с HTML, CSS и JavaScript се нарича шаблон за динамични web сайтове, а професията, която си избрал, се нарича Front-End Developer!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази Стефани работи ли някъде официално, че съм чувал хубави работи за нея, но не искам да й давам проект като на freelancer, че към фирма някак си по-сериозно ми се струва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ще ти направя сайт но си има условия ако сложиш мой банер там иначе няма бака ако си съгласен казвай

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ще ти направя сайт но си има условия ако сложиш мой банер там иначе няма бака ако си съгласен казвай

Бива ли да си такъв скръндза сега, че банер да искаш да ти сложи? :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако на това се казва скръндза здраве му кажи аз ще му направя цял сайт ще го хостна при мен ако иска и няма възможност да си заплати хоста защо да съм скръндза искам да му помогна но в замяна искам тази мъничка услуга

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...