Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

MasterTroller2014

Въпрос свързан с един закон

Препоръчан отговор

Здравейте колеги, преди малко ми връчиха едно листче с което ме уведомяват да се ява в дирекция "социално подпомагане" с родител.

" До ....... и ..... Във връзка  със закона за закрила на детето молим да се явите в дирекция"социално подпомагане" гр....... до определена дата".

За какво могат да ме търсят, трябва ли да е нещо лошо защото преди 5-6 месеца участвах в хулигански историй и ме викаха в КАТ но наще незнаят и сега дали ще е заради това пак?

Благодаря за помоща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте колеги, преди малко ми връчиха едно листче с което ме уведомяват да се ява в дирекция "социално подпомагане" с родител.

" До ....... и ..... Във връзка  със закона за закрила на детето молим да се явите в дирекция"социално подпомагане" гр....... до определена дата".

За какво могат да ме търсят, трябва ли да е нещо лошо защото преди 5-6 месеца участвах в хулигански историй и ме викаха в КАТ но наще незнаят и сега дали ще е заради това пак?

Благодаря за помоща.

Значи, ти си мислиш, че някой от този форум знае за какво те викат?Защо не попиташ и в някой друг форум? Я виж какво си написал!: "защото преди 5-6 месеца участвах в хулигански историй и ме викаха в КАТ но наще незнаят" Аз ще ти кажа!

Викат те с родител, за да ти връчат медал за хулиганските ти прояви. На връчването му ще присъства и КАТ ! Честито от мен и да вземеш да се скриеш от форума!

Погледни какво си написал:  "Fuck da police! Roll like a beast"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би те викат, за да ти проведат опреснителни курсове по БЕЛ... Няма дума, която в множествено число да завършва на "Й", както и "незнам, немога, неискам" и темподобно се пишат отделно от представката "не".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

почна се сега с курсовете по бг. тва че пиша в форум не ме задължава да пиша както в даскало или на други официални места.

Значи, ти си мислиш, че някой от този форум знае за какво те викат?Защо не попиташ и в някой друг форум? Я виж какво си написал!: "защото преди 5-6 месеца участвах в хулигански историй и ме викаха в КАТ но наще незнаят" Аз ще ти кажа!

Викат те с родител, за да ти връчат медал за хулиганските ти прояви. На връчването му ще присъства и КАТ ! Честито от мен и да вземеш да се скриеш от форума!

Погледни какво си написал:  "Fuck da police! Roll like a beast"

Толкова е вълнуващо че ще получа медал от кат :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...