Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Captain Jack Sparrow

Поръчка от никем

Препоръчан отговор

Здравейте, в петък поръчах едни компоненти от никем нет и днес по по план трябваше да се обадят за да потвърдят поръчката. Никой обаче не се обади. Възможно ли е да е станала грешка ? Или ще трябва да чакам още, защото пише, че компиутърни компоненти се доставят на следващия работен ден.Знам, че не трябва да питам вас, но ако някой има представа как стоят нещата моля да отговори, ако не утре им се обаждам да питам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей ако те ще ти носят speedy във сайта им има начин да проследиш пратката си трябва да въведеш номера на пратката си и ще ти изкара къде се намира дано съм ти помогнал Успех !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей ако те ще ти носят speedy във сайта им има начин да проследиш пратката си трябва да въведеш номера на пратката си и ще ти изкара къде се намира дано съм ти помогнал Успех !

Той не знае дали има пратка, не знае изобщо приета ли му е поръчката, от никем не са се обадили за потвърждение, никаква представа няма дали са му изпратири нещо и още по малко знае с кой куриер...........

А твоя съвет е да провери номера на товарителницата, за да разбере до къде била стичнала пратката, гениално не знам как си се сетил.

Към автора, ако поръчваш често и си описал всичките си изисквания в полето "други" понякога пращат само имеил, до сега не съм имал случай да не се обадят на следващия работен ден.

Като цяло обаче не съм доволен от тях, все има нещо дребно което не е както трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчакай до към 10-11 часа днес и смело им звънни ти.Номерът им е 0894489987.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той не знае дали има пратка, не знае изобщо приета ли му е поръчката, от никем не са се обадили за потвърждение, никаква представа няма дали са му изпратири нещо и още по малко знае с кой куриер...........

А твоя съвет е да провери номера на товарителницата, за да разбере до къде била стичнала пратката, гениално не знам как си се сетил.

Към автора, ако поръчваш често и си описал всичките си изисквания в полето "други" понякога пращат само имеил, до сега не съм имал случай да не се обадят на следващия работен ден.

Като цяло обаче не съм доволен от тях, все има нещо дребно което не е както трябва.

Благодаря сега ще пробвам с номера. Бяха ми изпратили емайл както беше преди с един друг компонент, но тогава се обадиха на следващия работен ден. На емайла има номера на поръчката. Благодаря.Edit:Натиснах на track бутона и чакам от доста дълго време но нищо  не зарежда. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обадили са се тази сутрин. Ще го пратят чак в четвъртък. Много съм  разочарован. Това са 4 дена. Очаквах да играя през ваканцията но уви..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...