Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Професор Мързел

Можете ли да ми препоръчате конфигурация до 900 лева?

Препоръчан отговор

Добър ден/вечер,ако може,да ми препоръчате компютърна конфигурация до 900 лева,е може и малко да се надвиши.

В нея да влизат частите:дънна платка,процесор,рам,видеокарта,хард-диск и монитор.

За предпочитане е процесора да е 4/6-ядрен и да не е над 300 лева,а видеокартата да е не е Nvidia.

Ще използвам компютъра за игри с тежка графика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви са настоящите кутия и захранване?

Щом и монитор искате да купите,забравете за "тежка графика" .Няма да стигнат парите.

п.п.И какво стана с картата от предишната ви тема????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви са настоящите кутия и захранване?

Щом и монитор искате да купите,забравете за "тежка графика" .Няма да стигнат парите.

п.п.И какво стана с картата от предишната ви тема????

1. Кутията е форм. фактор ATXmicro-ATX

2.Захранването е 430W

3.Как,,какво стана",предложиха ми по-добра HD 7750,но тя иска малко повече $

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден/вечер,ако може,да ми препоръчате компютърна конфигурация до 900 лева,е може и малко да се надвиши.

В нея да влизат частите:дънна платка,процесор,рам,видеокарта,хард-диск и монитор.

За предпочитане е процесора да е 4/6-ядрен и да не е над 300 лева,а видеокартата да е не е Nvidia.

Ще използвам компютъра за игри с тежка графика.

Щом търсиш процесор до 300 лв., значи останалите компоненти + монитора да са в рамките на 600 лв. Май си отсъствал в часовете по математика. Грубо едно дъно е около 100 лв /нисък клас, HDD - 100 лв., Рам и тя толкова и ако искаш карта за тежка графика, ти трябва и ново захранване.... Сметката не излиза...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едното и първото ми предложение е това от вчерашната ти тема:

Обща стойност - 703.85 лв. с ДДСLED Benq 21.5. Около 900 лв.

Второ предложение с Intel от старата платформа Ivy Bridge, но със значително по-слаба видеокарта, която е на нивото на 7770.

Обща стойност - 695.24 лв. с ДДС + монитора от еМаг.

Трето предложение:

Обща стойност - 753.00 лв. с ДДС Конфигурация с i5, отлично захранване, добра кутия. След време ще си добавиш и видеокарта.
Може да си използваш старата кутия. Аз бих взел третата конфигурация. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажете марката на захранването все пак.Моите маратонки са 43-и размер,ама не ви става ясно каква марка са и дали са качествени,нали така?

Кутията ще върши работа.

Но защо търсите отделна карта,пък сега правите отделна тема за почти цялостна конфигурация?

п.п.Оооо,авторе на темата,ами че имате още две такива теми,без да броим темата за карта.И от от 2 дни насам.Вие какво,подигравате ли ни се?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Крайна цена 917,28 лв.

Или можеш да купиш всичко г/д като хората (без видеокарта) и след време да добавиш видеокартата : 

можеш да махнеш една плочка рам , да сложиш 500 гб харддиск и да сложиш i5 вместо i3

Крайна цена 882,47 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажете марката на захранването все пак.Моите маратонки са 43-и размер,ама не ви става ясно каква марка са и дали са качествени,нали така?

Кутията ще върши работа.

Но защо търсите отделна карта,пък сега правите отделна тема за почти цялостна конфигурация?

п.п.Оооо,авторе на темата,ами че имате още две такива теми,без да броим темата за карта.И от от 2 дни насам.Вие какво,подигравате ли ни се?

Е,извинете ако така ви се е сторило,но не ви си подигравам.Пък и защо ми е.

Едното и първото ми предложение е това от вчерашната ти тема:

Обща стойност - 703.85 лв. с ДДСLED Benq 21.5. Около 900 лв.

Второ предложение с Intel от старата платформа Ivy Bridge, но със значително по-слаба видеокарта, която е на нивото на 7770.

Обща стойност - 695.24 лв. с ДДС + монитора от еМаг.

Трето предложение:

Обща стойност - 753.00 лв. с ДДС Конфигурация с i5, отлично захранване, добра кутия. След време ще си добавиш и видеокарта.
Може да си използваш старата кутия. Аз бих взел третата конфигурация. 

Благодаря ти Нико,3-тата наистина е най-добра.И също благодаря за времето,което си отделил за да ми ги търсиш.

Оnogondur,темата(предишната),беше въпрос ,,тази конфигурация дали е мощна или не е",а оттам нататък след това хората ме питаха ,,колко ми е бюджета"и аз им отговорих,те започнаха да ми предлагат конфигурации,така че темите не се ,,припокриват",а са почти отделни,защото едната тема е въпрос за конфигурация,а другата е искане на предложение на конфигурация(май не се изразих правилно с последното,но май ме разбрахте,поне се надявам).А темата с видеокартата,май не се нуждае от коментар,но ще направя-,,само питах дали е външна или е вътрешна",защото към темата с въпроса ,,тази конфигурация мощна ли е"получих отговор,,видеокартата е слаба,вземи си външна",а не знаех каква е разликата,сега знам.Надявам се, че изяснихме нещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...