Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

eltehnikdotcom

Ел Техник • Форум за електротехника!

Препоръчан отговор

Първо се извинявам за рекламата, която ще направя, но като гледам сайта ви не засяга този вид електротехника.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от dimi99stavrev
      Добър ден! Може да ви се стори малко нелепо, че пиша тук по този въпрос..... както и да е. Обръщам се към СИЛИСТРЕНЦИ да ме ориентират към читав ел.техник Преди наяколко дена се наложи да се обърна към услугите на ел. техник, но този, чиито услуги съм ползвал се въстановяваше от операция, предполагам ви е познат - почти по всички блокове има негови обяви, но за съжаление човекът ми отказа по обясними причини. Та след дълго ровене из силистренски сайтове и след като на няколко пъти се свързвах със "силистренски" ел.техници от Бургас, Сливен, поради простата причина , че обявите им бяха публикувани по силистренски сайтове реших да се обърна към вас. Та в заключение, бихте ли ме ориентирали към читав ел.техник? Благодаря, ви предварително!
    • от Anita Hristova Trifonova
      Бяла Коледа- Коледна секира  - авторово музика текст изпълнение А.Х.Т. sekirata cekupama

• Гост
      от Гост
      не умея да се изразявам гладко, като много съфорумци
      и за това се извинявам, ако някой не ме е разбрал
      в този форум съм отскоро, от около 4 години
      темите, в които човек трябва да разпуска, се забелязва някаква завист и омраза
      и това го виждам от както съм се регистрирал в този форум
      това което видях:
      няколко ника, които разбира се че не ги познавам, 
      не мога да разбера, какво толкова делят,
      каква е тая завист и омраза, та се хапят помежду си
      та те имат всичко за което бедни хора биха могли само да мечтаят
      опитах се да потърся доста неща в нета, но не намерих друго обяснение
      http://soubregovo.com/index.php?option=com_content&view=article&id=92:psihologia-na-zavistta&catid=49:za-juno6i-i-podrastva6ti&Itemid=55
      знам, че мнозина ще скочат
      не бързайте да скачате, а просто разисквайте 
      какво предизвиква омраза и завист между никовете в този и в други форуми
      опитайте се да запазите неутралитет и да не обвинявате никой в тази тема, за което ви благодаря предварително
      опитайте да дадете общ психологичен профил на потребителите във кой да е форум за "общи приказки", а не да започнете да се карате

дрътуту сигън, киха кашла, тръта
      не става за едене, не ме хапете
    • от Xristis Games
      Здравейте вчера ми се случи нещо много странно. Както си тегла Office пакет на компютъра и нещо се случи почнаха да се появяват странни цветове на екрана, линии и т.н. Когато изключих компа и го пуснах нямаше картина. Оказа, че е от видео картата. Не знам когато съм го теглил колко градуса е достигнала. Става въпрос за GTX 770. Сложих я в друг компютър и също нямаше картина.
      Въпросите ми са:
      Изгоряла ли е?
      Има ли начин да се оправи като я занеса на сервиз?

Компютър:
      Процесор: I5 2400
      Дъно: foxconn (Не знам точния модел)
      Рам: 6ГБ - 2,4гб
      Видео карта Gtx 770
      Хард: (Не знам 500ГБ)
    • от Anita Hristova Trifonova
      Бяла Коледа - авторово поезия А.Х.Т. sekirata cekupama
  • Дарение

• Добави ново...