Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Stanislav Markov

Магистратура в чужбина

Препоръчан отговор

Дайте някакви предложения за магистратура по графичен дизайн в чужбина и има ли изобщо такава? Къде е най-престижно да се направи и много скъпо ли излиза? Мерси предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

естествено че има и то много повече възможности . графичния дизайн е една от престижните професии които акот тръгнеш да искаш да учиш в България ще ти трябват много връзки.казвам го от лични виждания с моя братовчедка. Тя влезе в академията и завърши, но сега  си прави магистратурата в един италиански университет. някъде мернах из новините, че другата седмица се организира образователна среща с този университет,.всъщност тя така и замина, ходи на такава среща и там успя да се ориентира какво точно иска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами знам, че графичния дизайн е престижна професия, аз затова и се интресувам. Като гледам около мене всички, които се занимават с това изкарват много добри пари. Хубаво италиански университет, ама аз за съжаление не говоря италиански.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми то не е задължително да знаеш италиански. ако знаеш английски ще се справиш. не съм се заблудила за тази образователна среща през другата седмица.според мен не трябва да я изпускаш като възможност да разбереш важни подробности за едно евентуално обучение в Италия. Доколкото разбирам ще се проведе творчески семинар(лекция) с хърватски професор по дизайн,който ще представи различни творчески концепции част от съвремеността,както и теми свързани с дизайна, музиката, изкуството.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може с английски значи трябва да го проверя, че вече така или иначе изтървах образование без граници. Ми супер е, че ще има лекция, защото може да разбера точно за какво става дума. Гледам сега пак и препрочитам, но не намирам всъщност къде ще бъде. Сигурна ли си, че си го чела в новините, защото търсих тука на сайта, но нищо не открих? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да, четох го по новините.ще се изнесат семинари в три града на България,като в столицата ще са на 15 април в Кемпински Зографски. за часа беше някъде надвечер, но можеш примерно да се обадиш и да питаш със сигурност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Открих го, от 18:30 е точно където казваш, много мерси. Принципно имам доста въпроси и се надявам да мога да ги задам на този професор. Интересувам се от магистартура, но ми е важна и цената каква ще бъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

доколкото знам имаш възможност да си спечелиш стипендия която ти покрива половината от цената на обучението.но там естествено ще ти обяснят нещата. изслушай презентацията внимателно,новите арт концепции и вероятно професора ще остане отворен за въпроси.успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече съм се регистрирал за лекцията и всъщност нямам търпение да отида, защото това е нещо, което наистина ме интересува. Не се случва често да ни идват чужди професори на крака, за да изнасят лекции. Да не кажа, че въобще не се случва. А пък аз вече си мислех, че съм изтървал всички влакове за обучение в чужбина, защото така и не успяха да отида на образование без граници. Ама явно има и много по-добри възможности.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...