Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Напоследък старият ми компютър започна да здава багажа и  реших да си сглобя нов. Въпреки това бюджета ми не е много голям от порядака на от 600 до макс 700лв. Ако може да ми предложите добра конфигурация без HDD,кутия и периферия.Да може да подкарва новите заглавия, но не е нужно да се държи точно на високи показатели.(с други думи добра графика и да върви гладко?). Попринцип съм привържаник на Intel и Nvidia, но не съм толкова капризен!Благодаря =)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напишете все пак марка и модел на кутията и HDD - то.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Количка

Публикувано изображение

пс. С 750TI излиза 680 лв. За предпочитане е да вземеш нея. Иначе и двете карти са супер икономични и не ти трябва по-яко захранване.

Старият хард ако не е SATA ще трябва да купуваш и преходник.

Edit: По-добър и евтин вариант на видеокартата - Gainward GTX750. Доставката е безплатна та нищо не пречи да си я поръчаш.

Ето по-евтин вариант и на 750TI.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Количка

Обща стойност - 589.18 лв. с ДДС

Ще трябва да си предвидите и 10-15 лв за доставката.
Аз ви препоръчвам да карате на първо време с вграденото видео в процесора.Ще вървят всички игри на ниски и средни настройки.Добро захранване.Пълноразмерна рам-памет,за двуканален режим.След време ще си съберете още пари и ще си вземете и външна карта ако прецените.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за предложенията! Може би ще мога да отделя до 750-800, но не знам все още =) И благодаря за съвета, но мисля да закупя външна видео карта още в началото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За бюджета който имате,ако от сега искате всички части,ще трябват доста компромиси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
BB код:
Обща стойност - 362.84 лв. с ДДС
+
Общо 660 лв.
Може да се вземе по-хубаво дъно/още рам с остатъка..

Или

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така ще е, но ще го преживея =) все пак компютъра ще е и за филми, интернет и игри. Просто искам да е достатъчно силен за да ги подържа новите игри на задоволителна (Medium/High) резолюция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обща стойност - 744.81 лв. с ДДС
Ако 44 кинта не са проблем. Видеокартата е достатъчна за medium. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така ще е, но ще го преживея =) все пак компютъра ще е и за филми, интернет и игри. Просто искам да е достатъчно силен за да ги подържа новите игри на задоволителна (Medium/High) резолюция.

Как така medium/high резолюция?  :D

И това подсеща,на каква резолюция ще играеш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ммм монитора ми е 1920x1080, но чесно казано не знам. 

В такъв случай видеокартата е важна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GB B75M-D2V

В такъв случай предложението на mraziamakaroni е добро ?Ако може нещо от този тип най-много с още 100 по-скъпо.Иначе благодаря много за предложенията!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До още 100 лв можеш да си вземеш още една плочка рам,и ще ти останат пари и за транспорта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и една от мен с 8GB RAM и актуална платформа. GIGABYTE H81M-S2PV, H81, DDR III 1600/1333, DVI, SATA III, USB 3.0, GLAN, LGA1150 INTEL CORE i3-4130, 3.40GHz, 3MB, BOX, LGA1150 ADATA 4GB DDR III 1600 X2 FORTRON HE-400, 400W PALIT 2048M GTX660 OC DDR5 PCI-E 3.0 Крайна цена 789,09 лв.И една с по-добър процесор, но с 4GB RAM и малко по-слаба видеокарта:GB H81M-S2PV /H81/1150 4GB DDR3 1600 A-DATA CORSAIR VS450 450W ATX EU Version I5-4440 /3.1G/6MB/BOX/LGA1150 PALIT GTX750TI STORMX DUAL 2G Обща стойност - 806.93 лв. с ДДС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...