Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

locke

Избор на захранване до 100 лв.

Препоръчан отговор

Здравейте. Налага ми се да си взема захранване, защото старото е крайно време да го махна. Колебая се между няколко модела:

Corsair 500CX Bonze CP-9020047, 500W

Corsair VS550 550W

Thermaltake Smart SE 530W

Cooler Master G500, 500W

Бюджетът е 100 лв, конфигурацията е:

Gigabyte H81M - S1

i3 4130

4 gb ddr 3 adata

Geforce GT520

Hitachi 500 gb

Бих взел някое по-евтино захранване, но искам в бъдеще да добавя GTX 660 2 gb или максимума като карта, която няма да е спъвана от процесора. Очаквам вашите съвети.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

FSP Raider 550W 80+ Silver - 99лв. в sky.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз първоначално се бях насочил към това FSP, но реших да се поинтересувам и от другите предложения. Иначе някакво мнение за 500 ватовия Corsair, на нивото ли е на FSP, а и другите три на нивото ли са на FSP?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Корсарите не са..термалтейк и g500 са почти на нивото му.Иначе всичките захранвания,които си изброил "стават"..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок тогава, ще избягвам корсарите. В този случай може би ще се насоча към Thermaltake.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок тогава, ще избягвам корсарите. В този случай може би ще се насоча към Thermaltake.

И защо? При положение, че им ги правят изпитан производител като CWT. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...