Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

trolza

Какви климатици ще ми предложите

Препоръчан отговор

Във връзка с икономията на ток съм се насочил към закупуване на 2 бр.

Живея в къща санирана с външна изолация от стеропор 5 см,дограмата е pvc профилинг 5 камерна.

Искам с единия да отоплявам две стаи една до друга с абща кубатура 23 кв.м. С другия идеята ми е да утоплявам една стая,

кухня към нея и малък коридор, собща квадратура 22кв.м. Височината на всичките помещения е 2,60 ако има значение за изчисляване.

Моля за съвет за закупуване, като се интерисувам от икономията на ток. Мога да си позволя от 2000 до 3000 за двата, като и от тях да спистя ми се иска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С едно тяло две стаи е като да акаш в две тоалетни едновременно. Как точно са свързани първите две стаи? Как са свързани другите три помещения?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С едно тяло две стаи е като да акаш в две тоалетни едновременно. Как точно са свързани първите две стаи? Как са свързани другите три помещения?

post-308121-0-52719200-1397498112_thumb.

post-308121-0-58946800-1397498126_thumb.

Зеленото на втората мие идеята за климатиците.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, което мислите, е безсмислено, особено климатика в кухнята! По разумно изглежда следното, но и то не е много добър вариант:

post-341118-0-66477600-1397539814_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...