Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Pr07o7yp3

Twitch Before

Препоръчан отговор

Здравейте, учейки се на VB.NET си написах програма (трябваше да е само за лично ползване), която да ме известява, когато някой stream в Twitch.tv, който следите се появи на живо.
Останалите екстри на програмата ще оставя сами да ги откриете. Тя е малка, ефективна и не натоварва процесора.

Линк за DL: http://goo.gl/cnrmT2
Изисква: .NET Framework 4.5

Моля, коментирайте. Благодаря. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спам с adf.ly не знам да е разрешен тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

П.С: Програмата беше на български, но реших да я направя на английски тъй като съм я качил и в чуждестранни форуми. :)

Значи искаш да кажеш, че уважаваш повече чуждестранните потребители, и за това е по-угодно за тях да е на английски, можеше поне да пуснеш и версия на БГ, не че е сложна програмата, но това е неуважение. Загуби ме като тестер !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, учейки се на VB.NET си написах програма (трябваше да е само за лично ползване), която да ме известява, когато някой stream в Twitch.tv, който следите се появи на живо.
Останалите екстри на програмата ще оставя сами да ги откриете. Тя е малка, ефективна и не натоварва процесора.

Линк за DL:
Изисква: .NET Framework 4.5

Моля, коментирайте. Благодаря. :)

П.С: Програмата беше на български, но реших да я направя на английски тъй като съм я качил и в чуждестранни форуми. :)

Сложете нормално URL!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, ще сменя URL-то.

Българска версия ще има много скоро в следващата версия. Те са 5 изречения на кръст, не смятам, че няма да се оправите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става дума за оправянето, проблем е, че ние българите, каквото и да направи все гледаме угодно да доставим улеснение на чужденците, а нашите.. е@@@/...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок, вече я има и на български. Който иска да сваля. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...