Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Jkal

Къде в София: Фалшиви снимки с известни личности /колажи/

Препоръчан отговор

Здравейте...

Имам 1 приятел, който си качва снимки с известни личности. Снимките са фалшиви - но не личат. Къде в София се предлагат такива услуги ? И някой знае ли колко горе-долу е цената на снимка ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В интернет е пълно с готови шаблони за Photoshop, на които можеш да добавиш лицето си така, че да изглежда, че ти се ръкуваш с чичо Чък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В интернет е пълни с готови шаблони за Photoshop, на които можеш да добавиш лицето си така, че да изглежда, че ти се ръкуваш с чичо Чък.

Да, Кен .. аз съм виждал такива шаблони има Мадона, РиАна ... и други - но за Български звезди става дума :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, Кен .. аз съм виждал такива шаблони има Мадона, РиАна ... и други - но за Български звезди става дума :)

Не си го споменал. Няма как да отгатна, за какво става дума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Образно казано искам да си направя 2 снимки / но не за фейсбук/ а от тези дето всички имаме по шкафовете и скриновете хехе :) Със Слави, някой и друг политик - за бъзик :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вариантите са три:

1. Намираш подходящи снимки на звездите и правиш монтажа.

2. Снимаш се с тях наистина.

3. Плащаш на някой да направи монтажа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз за 3. се интересувам.. къде в София правят такива монтажи ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...