Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Малкия стар войник

Мнения за учебно заведение КИА гр. Пловдив

Препоръчан отговор

Здравейте, днеска ходих до Пловдив да разпитам за университета КИА , университета ми хареса много избрах си много хубава специалност "Национална Сигурност - Антитерористична дейност" , но имам няколко въпроса към вас. Някой учил ли е в този университет? Някакво мнение да имате за него, когато отидох хората бяха много мили и любезни, но съмняваме всичко да е толкова хубаво колкото изглежда.? Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мои приятели учат във Варна в такъв университет и мога да ти кажа, че без ПРАВО после си за никъде, обикновен сотаджия с кетап за такъв, това те ми го потвърдиха.... Завършиха тая специалност и сега записаха право.... За да продължат обучението си в тая сфера и за да могат да се реализират като такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мои приятели учат във Варна в такъв университет и мога да ти кажа, че без ПРАВО после си за никъде, обикновен сотаджия с кетап за такъв, това те ми го потвърдиха.... Завършиха тая специалност и сега записаха право.... За да продължат обучението си в тая сфера и за да могат да се реализират като такива.

Да разбирам, че ще си дам парите на вятъра?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...