Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравейте приятели.

Наскоро си купих камера която записва на мини двд диск става въпрос за Sony DCR-DVD105.

Та въпросът ми   е  кои диск е по добър за камерата скоростта  2х 4х 8х и каква е разликата.

И кой диск е най добър не става въпрос за марка а за DVD-R или DVD+RW знам кой за какво е, а въпросът е за качеството  имали разлика на картината.И друг въпрос. Да речеме че снимам с диск двд-р и го презапиша на двд+р от 4.7гб ще е проблем ли.

Ще сам Благодарен на всеки който се включи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Атанас Димов
      Здравейте ! Докато разчиствах случайно намерих dvd филм от вестник стандарт. Филмът е Tom-Yum-Goong The protector (2005). Като малък си спомням че го гледах всеки божи ден а сега го бях забравил и като го изгледах все едно ми се зареди душата с позитивизъм. И си спомням че имах супер много такива двд филми бяха в една папка. Карах баща ми да купува Стандарт и вечерта ги гледахме. Но уви нямам спомен къде може да са другите. Просто знам че сред тях има страхотни филми които съм забравил на 1000% а трябва да се гледат отново ! Въпросът ми е някой пази ли някои от тези филми. И изобщо знае ли за тях  Благодаря лека вечер !!

• от Slevin_Kelevra
      Хора, пращам ми някакви глупави имейли от време на време и то винаги в абв. Обикновено е спам, но до сега не бях получавал такъв. Разбира се, не се вързах, но споделяйте дали имате подобни случки ? 

• от Humpty Dumpty
      Здравайте!
      Някой може ли да ми даде информация оригиналното стерео на VW Golf 5, какъв аудио формат чете за дисковете, а също и самите дискове, какви трябва да са (CD, DVD, DVD-RW и т.н.)?
      Благодаря, предварително!
    • от Антоан Вичев
      И така, с Айфон Х-ка съм, взех си я началото на 2018, с нагласата че от Епъл най-сетне са се престрашили да излязат от зоната си на комфорта и заменят консервативният, семпъл дизайн, който беше във всички модели от 6-цата та чак до 8 Plus. Преди Х-ката бях с 7-ца плюска, нямат база за сравнение, Х-ката бие навсякъде. За съжаление обаче от няколко дена, предната камера нещо даде фира, снимките са "аут ъф фокус", рамазани, портретния режим изобщо не бачка и Face ID-то не работи също. От няколко приятелчета разбрах че единствения вариант е пълна смяна на всичко отпред, сензори, камери, и т.н.
      Въпросът ми е, дали TrueDepth сензора е виновен дето му е станало нещо (съборих си телефона на земята, отново) и нужно ли е да се дават 80 лева за пълна подмяна на ВСИЧКО отпред

• от altec
      здравейте хард диска ми по точно дял D се изтрива от само себе си с 3 хард диска съм не са ми правили проблеми проверени са на sentinental pro нямат лоши сектори ... когато си заключа компютъра за 2-3 часа и след това пиша си паролата отключва се и искам да отворя някоя игра примерно cs:go (който е записан в дял D) ми изписва "проблем в прекия път устройството или мрежовата връзка към които сочи прекия път "cs:go" не са налични уверете се че дискът е правилно поставен или че мрежовият ресурс е наличен и опитайте отново" пускам си антивирусната  avg  да сканира но нищо не открива и spyhunter съм пробвал пак нищо... ако имате някакви предложения за решаване на праблема оставете един коментар забравих да напиша че като го рестартирам компютъра и дяла пак се показва (предложете нещо без преинсталация че ме мързи 
  • Дарение

• Добави ново...