Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

tenekia

Препоръчайте ми 120mm вентилатор.

Препоръчан отговор

Здравейте.Препоръчайте ми 120 мм вентилатор,който ще охлажда хардовете.Системата ми е от подписа.1-н вкаращ + 2 изкарващи са в момента нагласени перките ми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Демонстрирай къде искаш да го монтираш. То не е "бръкни си, вземи си"...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мани ги тез охладители за хардове. С тях само ще си прецакаш хардовете с бад сектори заради вибрациите. А и за какво ти е ? Каква ти е температурата на харда ? Прави ли ти проблеми ? Или просто се чудиш за какво да си дадеш парите ?

Едит : Ааа ма то отпред на кутията ли бе... Извинявайте за ненужния пост, но все пак да го знаеш когато реших да слагаш охлаждане върху харда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми сложи си един такъв: FD-120MM-SILENT-SER-R2. Тъкмо ще е същия като задния.

Пред харда колега: Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам отпред до 1-вия вкарващ да го монтирам.Така и 2те чекмеджета с дискове да се обдухват.Проблеми нямам,свалил съм предния панел и да него свалям пак,да се подсигуря за лятото.Многото сваляния пецакват,пласмасовите щипки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи трябва да свалиш първо предния панел и да видиш дали има място и да прецениш как ще се захване, ако няма предвидено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам отпред до 1-вия вкарващ да го монтирам.Така и 2те чекмеджета с дискове да се обдухват.

Виждам от подписа ти, че имаш 3бр. HDD. Защо не ги сложиш всичките на долната клетка и да добавиш естествено един 120мм вентилатор, а горната клетка да я премахнеш с цел по-добър въздушен поток?

Едит: има предвидено място за втори вентилатор отпред с размер 120мм - към патаран.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отпред има място за 1x120 и1x140mm fan.Без горната клетка,вибрациите са доста по шумни.За това нея махам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...