Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

scorpa

проблем с windows xp

Препоръчан отговор

Значи като вкарам диска с windows xp и ресна компа нали ми си появава надпис да натисна копче от клавиатурата точно в този момент клавиатурата изключва пробвах с др.клавиатурата но пак е така

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как разбра, че "клавиатурата изключва" ? Какво означава "клавиатурата изключва" ?

Клавиатурата USB ли е или PS2 ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Диодите спират да светят а под не работи имам предвид че каквото и да натисна не реагира.клавиатурата е usb

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Диодите спират да светят а под не работи имам предвид че каквото и да натисна не реагира.клавиатурата е usb

Пробвай  клавиатура с PS/2.

Успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влез в БИОС и настрой поддръжката на USB под DOS. Проблемът ти не е с ХР, ОС няма нищо общо в случая.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей сложи usb кабела във друг usb вход :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влез в БИОС и настрой поддръжката на USB под DOS. Проблемът ти не е с ХР, ОС няма нищо общо в случая.

И по-точно - търси Legacy USb support

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И по-точно - търси Legacy USb support

Точно тази настройка трябва да пипне. Обикновено не се налага, но не винаги се поддържат дадени клавиатури.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Включете USB Keyboard Support.

ТУК може да видите как става това в според вида на вашия BIOS.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много ми помогнахте стана точно както казаха  Mozo  и  ken   все пак мерси на всички за бързото отзоваване наистина съм ви благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...