Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

diablo123

Избор на конфигурация до 550-600лв.

Препоръчан отговор

Здравеите, ако може да ми предложите една копфигурация до 550-600лв. без външна видеокарта. Компютъра ще се използва за влогове, игри снимане, но приятелят ми иска да е само на макс резолюция, останалите не са чак толкова важни. И забравих да кажа, че ако може частите да са от computermarket, защото там ще ми направят отстъпка, имам познат. Също така, забравих да кажа, че разполагам с харддиск, кутия, двд. Благодаря предварително!

П.П: Ако кабела за двд-то и харда са му IDE, нов хард ли трябва да купва иново двд ли? Защото компа му е на 16,5 години. Естествено малко подобрен, но само рам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GB F2A88XM-D3H /A88X/FM2+
AMD A10-7700K X4/3.4G/FM2+/BOX
4GB DDR3 1600 A-DATA x 2
PSU CM GX 450W APFC

Обща стойност - 582.94 лв. с ДДС

Количка.

Без HDD, кутия и DVD.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GB F2A88XM-D3H /A88X/FM2+

AMD A10-7700K X4/3.4G/FM2+/BOX

4GB DDR3 1600 A-DATA x 2

PSU CM GX 450W APFC

Обща стойност - 582.94 лв. с ДДС

Количка.

Без HDD, кутия и DVD.

E как ще се справя според теб при снимане.

П.П: Ако е с интел по добро ли ще е вграденото, защото той сега има интелски лаптоп и вграденото му е .................?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

E как ще се справя според теб при снимане.

П.П: Ако е с интел по добро ли ще е вграденото, защото той сега има интелски лаптоп и вграденото му е .................?!

Кое ви кара да си мислите че няма да се справя ? Нов модел процесор, с производителна графика ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Достатъчно производителен процесор, 8ГБ РАМ, добро захранване. Не знам какви игри ще се записват, но при по-тежки вграденото видео може и да се поизмъчва и в такъв случай APU-то може да е по-доброто решение. Но пък на тая конфигурация съвсем спокойно след време може да се добави мощна външна видеокарта. В nikem/sky излиза към 570 лв. та си прецени от къде ще ти е по-изгодно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Достатъчно производителен процесор, 8ГБ РАМ, добро захранване. Не знам какви игри ще се записват, но при по-тежки вграденото видео може и да се поизмъчва и в такъв случай APU-то може да е по-доброто решение. Но пък на тая конфигурация съвсем спокойно след време може да се добави мощна външна видеокарта. В nikem/sky излиза към 570 лв. та си прецени от къде ще ти е по-изгодно!

Да, но от този сайт ще ми направят 200лв. отстъпка, не е малко нали? 

А относно за игрите Minecraft, BF3,BF4,WOW,LOL и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, но от този сайт ще ми направят 200лв. отстъпка, не е малко нали? 

А относно за игрите Minecraft, BF3,BF4,WOW,LOL и т.н.

По скромното ми мнение , ще трябва да добавите и външна видеокарта към конфигурацията на Нико_ за тези игри+снимане. нещо такова може би.

Опитах се да направя и АМД вариянт с външна видео карта, но е препоръчително да се допитате и до някой друг ,защото знанията ми са ограничени.

амд вариянт + видео карта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ще се сложи по късно заедно с нов хард. Аз си мисля за амд, защото на амд вга са по добри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ще се сложи по късно заедно с нов хард. Аз си мисля за амд, защото на амд вга са по добри.

няма спор... но по-добре с слабо вградено сега и после да добавиш една хубава видеокарта като gtx 750ti / r9 270 :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, нободи прав си, правил съм и интел конфигурации, но с i3, опитвам с i5 4440, но моят приятел не иска по скъпо от 600, даже и 600 му са много, защото е безработен и кризаа. А относно горната с р7 250, как е за деиностите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Обща стойност - 654.41 лв. с ДДС

Сложил съм ти и твърд диск - с този IDE си за никъде, скороста му е към 20 - 40 мб/с четене.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички ще ползвам кофигурацията на Нило, благодаря на отзовалите се!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...