Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

SNEAX

Предложения за Геймърска конфигурация до 1600лв. (настолен компютър)

Препоръчан отговор

Здравейте! От около 3-4 месеца блея по форуми и най-различни сайтове, първо бях мераклия за лаптоп, но постепенно се отказах и мисля да си взема настолен компютър с бюджет от 1600лв. Монитор си имам така че това не го смятаме към цената както и клавиатура, мишка и т.н..    Проблема ми е обаче, че съм доста объркан и не знам кое е най-доброто което мога да взема за тези пари. Компютъра ще се използва предимно за игри, но също и за гледане на някой друг 3D филм с кабелчето в компа към телевизора.  Не знам какъв трябва да е, 2-4-6-8 или повече ядрен :D Също дали да избера AMD или INTEL за това ще се доверя на вашите предложения.. Знам, че за да играя трябва да имам силна видео карта, но както вече споменах не съм много в час кои са добрите и дали ако си избера ще се смести с другите части, дъно,процесор и т.н.    Очаквам предложенията ви  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Кутията събира видеокарти с максимална дължина 263мм а 770-ката е 280mm. Съобразявайте се с тези неща като правите конфигурации, да не се чуди човека после как да събере компонентите в кутията. Moето предложение:GB B85-HD3I5-45702X4G DDR3 1600 GEIL BL DRAGON1TB WD Caviar Blue 7200rpm 64MB SATA3 WD10EZEXPALIT GTX770 2G OC DDR5PSU SEASONIC SSR-650RM GOLDFD ARC MIDI R2 ATX BLACK NOPSU

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Количка

Публикувано изображение

пс. Пуснал съм го за цвят в темата.  ;) Иначе лично аз бих взел вариация на първото предложение с Xeon и 770. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако се търси максимална пройзводителност R9 290 влиза спокойно в бюджета:ASUS M5A97 LE /AMD970/AM3+AMD FX-8320/3.5G/X8/BOX/AM3+2X4G DDR3 1600G ADATA XPG CL91TB WD Caviar Blue 7200rpm 64MB SATA3 WD10EZEXPOWER C AXR9 290 4GBD5-TDHE/OCENERMAX OSTROG BLACK/WHITE ECA3250-BWОбща стойност - 1 486.63 лв. с ДДС http://nikem-bg.net/cart/50559p1r47370p1r50101p1r1002735p1r51147p1r1124p1rf.html

+ захранване Тhermaltake-smart-se-730w 136,79лв.

или Super-flower-golden-green-hx-600w - 118,49лв. Разликата между GTX770 и R9 290 не е незначителна и за това също може да се обмисли като вариант.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ganio според тебе тази кутия с мега размери и струваща 96лв. колко е качествена?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С тези характеристики дали ще мога да подкарам новите и тежки игри без лаг, насичане и т.н.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, няма проблем, ще може.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С тези характеристики дали ще мога да подкарам новите и тежки игри без лаг, насичане и т.н.?

Ще летят ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ganio според тебе тази кутия с мега размери и струваща 96лв. колко е качествена?

достатъчно, ти какво очакваш от една кутия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

достатъчно, ти какво очакваш от една кутия.

Да не е направена от материал като едновремешните капачки за компоти или изцяло от пластмаса щот задържа топлина много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не е направена от материал като едновремешните капачки за компоти или изцяло от пластмаса щот задържа топлина много.

ако е като едновремешните капачки няма проблем, да не е само като сегашните. Тази кутия е,доста широка с добра вентилация има сумати отвори за вентилатори и маняшки изглеждаща. Има малко повече пластмаса ,но това не е пробшем. За парите си е страхотна.Между другото няма да отговарям повече на човек с аватар на д.бибър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо със GTX780 :D

BB код:
4GB DDR3 1600 A-DATA Ще трябва да си добавиш още рам след време но си заслужава ;)

Обща стойност - 1 616.67 лв. с ДДС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако е като едновремешните капачки няма проблем, да не е само като сегашните. Тази кутия е,доста широка с добра вентилация има сумати отвори за вентилатори и маняшки изглеждаща. Има малко повече пластмаса ,но това не е пробшем. За парите си е страхотна.Между другото няма да отговарям повече на човек с аватар на д.бибър.

Малко off topic: Колега (Ганьо) проблема според мен е в твоя телевизор- Ти виждаш Дж. Бийвър (даже  не искам да проверявам за правописа на името му) а аз Селена Гомес ;) 

Със Здраве, шегувам се ест :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да вметна,че Бай Ганьо в национална носия кат видя ми се повръща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да стане с тази кутия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би трябвало да стане, може да слагат и microATX дъна на тази кутия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би трябвало да стане, може да слагат и microATX дъна на тази кутия.

Е, ще трябва да среже малко ламарина с флекса, че да побере видеокартата, иначе с дъното наистина няма проблем.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да вметна,че Бай Ганьо в национална носия кат видя ми се повръща.

Но това на аватара ми, не е Бай ти Ганя ами един друг чичка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на мене също, но това на аватара ми, не е Бай ти Ганя ами един друг чичка.

и на мен*

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и на мен*

На тебе нали знаеш, че никой не ти вярва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На тебе нали знаеш, че никой не ти вярва.

HAHA от кого го чувам.. : 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...