Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

danch087

Здравейте искам помощ за конфигурация

Препоръчан отговор

Компютара ще се ползва за игри,филми,интернет.Искам да ползвам следните компоненти с които разполагам:- 2 хард диска:Hitachi 164gb model:HDT 722516DLAt80  ATA/IDE LES

Jupiter 160gb  model J8160S

- DVD rom drive модел: GDR - H10N Hitachi LG 

- видео картата е: G210 1gb ddr3 64bit (има шанс да е прецакана)

- захранване имам 2 под ръка: LPJ12 400W   и   PSN-400SC

- също и старата ми кутия ще използвам 

- монитора ми е 22ЛЕД самсунг

Искам да купя компонентите на изплащане,като лимита ми е 550 макс 600лв.

С времето ще го до упгрейдна затова може за начало да си ползвам тази супер яка видео карта(стига да не съм я прецакал при ваденето и от кутията), и по малко рам.Също така трябва ли да отида с моите компоненти някъде да се сглоби да се види всичко пасвали и т.н.

Благодаря ви предварително!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С нов хард и ново захранване:

Обща стойност - 615.79 лв. с ДДС
Ако ти идва много ще вземеш една плочка РАМ. Спокойно можеш да свържеш монитора към вградената видеокарта, твоята и без това е слаба.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С нов хард и ново захранване:

Обща стойност - 615.79 лв. с ДДС
Ако ти идва много ще вземеш една плочка РАМ. Спокойно можеш да свържеш монитора към вградената видеокарта, твоята и без това е слаба.

благодаря,значи моето захранване и хард дисковете не вършат работа ?На тази конфигурация мога ли след а слойа хубава видео карта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря,значи моето захранване и хард дисковете не вършат работа ?На тази конфигурация мога ли след а слойа хубава видео карта?

Захранванията и двете са китайски и не бих им се доверил. Все пак без видеокарта може би биха се справили, ама дали ще го купиш сега или на по-късен етап е все тая. А хардовете май са IDE и не могат да се ползват в новата конфигурация. Все пак ако някой от тях е SATA можеш да спестиш 80 лв. След време можеш да си сложиш и мощна видеокарта и ще играеш всички игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...