Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

usr001

Бюджетен смартфон със сносна камера

Препоръчан отговор

Здравейте. Трябва ми смартфон с камера, достатъчно добра, за да могат безпроблемно да се снимат документи с нея - текст от всякакви източници, който след това да се чете и принтира без затруднения. Останалото не е важно. Знам, че хубави камери имат по-скъпите модели, но сигурно има и някой бюджетен модел, който би свършил работа. С бюджет около 300 лв търся нещо за тези цели. Като модели съм се ориентирал към Lumia 620 или Xperia L, М, U. Какво бихте ме посъветвали?

Благодаря много предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих ти препоръчал  LG P710.Изключителни характеристики(дисплей,дизайн,камера,процесор и батерия).Минусите му са,че самата конструкция  е много фино направена(красив е няма спор,но е на едно изпускане живот-затова задължително с протектор!) и че е с 4гб. вградена памет(което почти автоматично означава,че няма да можеш да играеш по-новите игри).В продавалника ги има с гаранция на прилични цени :).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Motorola Moto G бих ти препоръчал и така ще имаш чудесен мобилен апарат с много добра визия и характеристики за парите си, в добавка и с Киткат..

Камерата е 5 мегапиксела и се справя учудващо добре, като не трябва да имаш свръхочаквания все пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...