Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

nattana10

Проблем с windows 8

Препоръчан отговор

Здравейте. От скоро съм с windows 8. Имам проблеми с компютъра и според мен windows-a е причината. Вече 2 пъти го преинсталирам и се надявам да не се налага и от 3ти.

Проблема е, че когато извършвам продължителна работа на компютъра или отворя няколко програми едновременно започва да се бави и за да отвори програма или файл трябва да натискам по 5-6 пъти. Например, когато опитам да отворя снимка ми дава error. Когато отворя програма (например uttorent) трябва да натискам 5-6 пъти, за да се отвори и обикновенно каквото и да отворя се изписва stopped working. Тогава се опитвам да отворя task-manager-a, но дори той не се отваря преди 5-6 опита. При първия опит дава този error:

Публикувано изображение

Компютъра е със сравнително хубави параметри - 8 GB RAM, 3,4 GHz, 1000 GB. Не съм му инсталирала антивирусна, но windows 8 има. Сканирах с нея и откри 1 вирус, който изтрих. Ще ви дам още информация, ако трябва. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Диска с уиндоуса  тестван ли е на друг компютър,инсталирахте ли  драйвери за уиндоус 8.Възможно е самия уиндоус да е прецакан имал съм такива случай и виновника беше диска с уиндоуса,пробвайте с друг уиндоус.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То вируса има име.Помните ли го.

Изтеглете Security Check (автор: screen317) от тук - http://screen317.spywareinfoforum.org/SecurityCheck.exe   Кликнете два пъти върху SecurityCheck.exe и следвайте инструкциите.   Когато програмата завърши работата си, ще се отвори един текстов документ: checkup.txt.   Копирайте съдържанието на checkup.txt с Копирай (Copy) и с Постави (Paste) го поставете в следващия си коментар.

Изтеглете MiniToolBox и го запазете на десктопа - http://www.bleepingcomputer.com/download/minitoolbox/   Сложете всички отметки и натиснете Go.   Прикачете лог файла Result.txt в следващия си пост. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То вируса има име.Помните ли го.

Изтеглете Security Check (автор: screen317) от тук - http://screen317.spywareinfoforum.org/SecurityCheck.exe

Кликнете два пъти върху SecurityCheck.exe и следвайте инструкциите.

Когато програмата завърши работата си, ще се отвори един текстов документ: checkup.txt.

Копирайте съдържанието на checkup.txt с Копирай (Copy) и с Постави (Paste) го поставете в следващия си коментар.

Изтеглете MiniToolBox и го запазете на десктопа - http://www.bleepingcomputer.com/download/minitoolbox/

Сложете всички отметки и натиснете Go.

Прикачете лог файла Result.txt в следващия си пост.

Христос Воскресе :)

Results of screen317's Security Check version 0.99.82  

x64 (UAC is enabled)  

Internet Explorer 11  

``````````````Antivirus/Firewall Check:``````````````

Windows Firewall Enabled!  

Windows Defender   

WMI entry may not exist for antivirus; attempting automatic update.

`````````Anti-malware/Other Utilities Check:`````````

Java 7 Update 45  

Java version out of Date!

Adobe Flash Player  11.9.900.170 Flash Player out of Date!  

Mozilla Firefox (28.0)

````````Process Check: objlist.exe by Laurent````````  

Windows Defender MSMpEng.exe

`````````````````System Health check`````````````````

Total Fragmentation on Drive C:  %

````````````````````End of Log``````````````````````

Благодаря ви предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Воистина Воскресе!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има много инсталирани Microsoft_VC80 и VC90 и има пробем там и май е свързано с Microsoft Visual C++ 2008.

Имаш ли Apple периферно устройство?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото се опитах да отворя едни .doc файлове и .ppt, но след всички тези програми само doc се получиха :D

Нямам, но имам графичен таблет, на който съм инсталирала драйвърите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

чакай сега.Тези неща аз ги нямам и отварям такива файлове.Разбрах графичен таблет на Apple.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ти кажа май Уиндоуса не е читав.Инсталирала си един KMS имай тря го махнеш.Може и гадини да има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...