Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Светозар

Idol X+ или Nubia Z5S?

Препоръчан отговор

Ще го дам по на кратко : Да си купиш смартфон от България е голяма прецаквация, защото мобилните оператори си мислят, че от всеки продаден телефон трябва да вземат двойна на неговата цена за услуги като поръчване и складиране на смартфона + гаранция + продан.За тях тази задача се оказва забележително трудна и им слагат просташки висока цена и затова ще си купя от чужбина каквито и рискове да крие това.Въпросът ми е кой от двата смартфона да избера : Alcatel One Touch Idol X+ или ZTE Nubia Z5S като и двата са намерени за ~$300.Ще изчакам версията на алкател да излезе, а няма да купувам ТАЗИ. Според вас кой е по добрият смарфтон и знаете ли други опции за около ~$300?Аз лично съм по склонен да си дам парите за алкатела обаче излиза още от Февруари и мисля да го чакам последно този месец.(АЗ лично гледам производителността пред качеството!Ако имам 10 части внимание да отделя, 6.5 ще са за производителност , останалите за качество/марка)Благодаря за отделеното време!  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще го дам по на кратко : Да си купиш смартфон от България е голяма прецаквация, защото мобилните оператори си мислят, че от всеки продаден телефон трябва да вземат двойна на неговата цена за услуги като поръчване и складиране на смартфона + гаранция + продан.

:offtopic_s: Кой е казал,че е задължително да го купуваш от мобилен оператор?Можеш да си го поръчаш и по интернет от български сайт ;) Относно темата мисля,че Идола е по-добър.

P.S. Сега обърнах внимание на + :D Намерих Идол без +,но със + не намерих от български сайт :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз идол-а го следя още от Февруари и снощи видях нубия-та която има и версия "6" която е баш тип топ ама $550! :ДТоку що прегледах характеристиките и на 2-та телефона един до друг и черно на бяло нубията е по добра освен батерията което е малко неудобно обаче винаги мога да си нося едно такова!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам си наясно, че техниката често дава дефекти. И за това е по-добре да пазаруваш от по-близо. От оператор наистина е много по-скъпо освен, ако нямаш някой солиден тарифен план или трилион натрупани точки. Тук също има магазини с нормални цени.

По темата на мен ми допада повече ZTE-то заради процесора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да обаче имам събрани 300лв. а родителите ми не са склонни да дават много пари за неща без които също мога и не биха ми позволили да дам над 500-550 лв за телефон за което пак не са много съгласни ама..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...