Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

TheDarkAngelOfHope

Мнения за Hertz HCX 130 ?

Препоръчан отговор

Здравейте,

близките дни мисля да си купя нови говорители за колата, че да заменя едни изтръпнали Blaupunkt които са ми задна линия (канал). Разгледах няколко модела и посочените в заглавието (Hertz HCX 130) много ми допадат как изглеждат и предполагам ще звучат доста добре :) Само се чудя дали има смисъл от такива говорители, друго на което съм се спрял като възможен избор е Hertz ECX 130.5. Не давам линкове за да не се сметне за реклама.

Какво имам в колата в момента освен тия колони които искам да сменя:

Player: Sony DSX A30

Предна линия (канал): Sony XS-F1037SE 10см на таблото и JBL CS5-5 13см в предните врати 

Не е кой знае какво, аз и не искам да е кой знае какво. В началото просто взех някакви колони (blaupunkt-a и един player който да не е NEO или подобни) колкото да се чува нещо, но после реших да вдигна малко нивото на звук и взех JBL-a и Sony-тата.

Не искам да режа кори и каквото и да било в колата, до кората има 13 см отвори за говорители и затова гледам 13 см говорители.

Ако имате опит с пососочените говорители моля споделете :)

Ако имате други предложения пак може да споделите :)

Ако има значение колата е Renault Scenic '98

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...