Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Plamen_russe

Плаща ли се при използване на Hangout rates ?

Препоръчан отговор

Здравейте,

От известно време използвам Hangout за SMS-и на телефона си. Останах много изненадан, че в крайна сметка тези SMS-и са платени. Ще Ви бъда благодарен ако намерим някъде цените за изпращането им.До колкото разбирам, екстрите са само това, че можеш да изпращаш снимка или пък местоположението си, но това го прави и Viber.

Хубав и успешен ден от мене. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Hangout просто замества обикновенното приложение за смсите.... :) Цената я определя оператора ти според договора и .......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм Виваком и имам 20 безплатни SMS-a всеки ден и 'Hanhout' (бившата 'Task') направо съм я забранил. Даже бях забравил в телефона(таблета), че я има инсталирана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...