Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Ynwa13_13

Съвет при избор на телефон

Препоръчан отговор

За сега съм се спрял на няколко телефона, нека някои който е имал възможност да борави с тях да ми каже своето мнение :)Xperia SP ,  Xperia ARC S , Sensation XLза сега съм разгледал тези 3-те .. - характеристики и други неща но ще прегледам и HTC Desire 500 и Xperia L  :) от горе споменатите 3 видях . Телефона ми трябва предимно за снимане и слушане на музика :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гледам какви телефончета си сложил на "масата" се сетих и какъв би бил бюджета, с който разполагаш. От личен опит ти казвам ако държиш много на снимките вземи по-евтиния Alcatel idol one touch (с по-големия дисплей), защото прави супер снимки..дори мога дакача такива ако някой иска. Ако снимките не са чак толкова важни, но искаш да правиш прилични такива и да имаш и супер хардуер (за бюджета говоря) си вземи LG l9 II, с който гарантирам безпроблемно ползване. Изброените по-горе SP и Desire 500 не са за предпочитане, тъй като първият има доста проблеми, а вторият е пълен със стар хардуер, което не го прави лош телефон, но като вземаш нещо ново е най-добре да си вземеш по-доброто.   ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гледам какви телефончета си сложил на "масата" се сетих и какъв би бил бюджета, с който разполагаш. От личен опит ти казвам ако държиш много на снимките вземи по-евтиния Alcatel idol one touch (с по-големия дисплей), защото прави супер снимки..дори мога дакача такива ако някой иска. Ако снимките не са чак толкова важни, но искаш да правиш прилични такива и да имаш и супер хардуер (за бюджета говоря) си вземи LG l9 II, с който гарантирам безпроблемно ползване. Изброените по горе SP и Desire 500 не са за предпочитане, тъй като първият има доста проблеми, а вторият е пълен с стар хардуер, което не го прави лош телефон, но като вземаш нещо ново е най-добре да си вземеш по-доброто.   ;)

Моторола, Алкател, LG за тези марки нямам наблюдения дори, като изключим LG другите от времето когато бяха с полифонични мелодии съм спрял да ги следя .. та затова и съм изостанал с тия модели :) ще ги разгледам благодаря много. Общо взето гледам да е що годе среден телефон за по - малко пари ..  сега тези S4, S5 , Iphone 5 не са ми по възможностите както предполагам и на много други. Благодаря ти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...