Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Кирил Григоров

Избор на усилвател и тонколони

Препоръчан отговор

Здравейте отново от мен !

Както знаят някои от вас преди известно време се сдобих със Студио 2 усилвател захранващ 2 колони Студио 40 вата но както знаете това не стига особено като през 2 седмици се правят купончета рождени дни и т.н. та сега си търся някой евтин усилвател който да е що годе мощен (говоря до 50-60 вата реални не RMS ) както и някакви читави колони бюджета ми е 100-150 лв :D знам че е малко за качество но аз търся сила не толкова качество.

Така че моля ви помогнете ми в избора :) Поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари ще продължиш да си търсиш безкрайно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти усилвател : http://olx.bg/quad-2h200w-i45818907Перфектен усилвател,ако е направен като хората!!!

Чете ли в обявата какви простотии пише? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...